Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazságtalan az élet, a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazságtalan az élet, a szép lányoknak mindent lehet?

Figyelt kérdés
Vagyok én ,a barátom,és az ő húga. Húgával osztálytársak voltunk,legjobb barátnők voltunk,padtársak,ő egy nagyon szép arcú lány,mindig ő van a középpontban. Azok a lányok akik pl szebbek voltak tőle,mindig ócsárolta,hogy milyen buták,csak arra valók stb. A családjáról is csak rosszakat mondott, kitalálta,hogy elvileg utál engem a családja,csak megjátsszák,hogy kedvelnek. Mindenkit kibeszált a háta mögött. De ettől függetlenül mindenki odavolt érte, keresték a társaságát hízelegtek neki. ez a lány egyszer kitalálta,hogy én megcsaltam az ő tesóját (ami nem igaz) és a mai napig nem tudom miért találta ki pár hű barátjával. szóval a tesója nekik hitt,engem repedtsarkúztak le, holott ez a lány 20 éves létére már 25 pasival volt, én meg 2vel. Nem is bulizok,nagyon szerettem a tesóját. Az ártatlanságomat sikerült bizonyítanom mégis látom,hogy a mai napig az a barátom is és mások is hogy nyaliznak neki,hogy milyen szép,ilyen olyan,puszi,szeretlek stb. Nem értem, ha én tennék ilyet örökre felköthetném magam,az ilyeneknek meg mindent elnéznek..?
2014. febr. 18. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez egy szomorú történet. Csak ennyit tudok rá mondani és hogy sajnos van ilyen a világban. Próbálj meg minél messzebb kerülni ezektől az emberektől, mert bunkók/parasztok...
2014. febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Már te itt vagy az ellenpéldának hogy nem mindenki néz fel rá amúgy meg én ki nem állhatom a körülrajongott embereket nem fogok beállni nyalni egy közönséges ember talpát nyalni majd ha feltalálja a rák ellenszerét és joggal nevezi magát nagy embernek akkor talán.

Egyébként meg a kedvében szeretnének járni a sok önbizalomhiányos ember akik öribarik lesznek csak azért hogy szerttegyenek egy kis hírnévre hát nem tudom én nem olyan barátnőt szeretnék majd aki kirakatáru az olyanoknak nem keresem a barátságát sem persze van 1-2 kivétel de tényleg nagyon kevés, de akit te itt most leírtál az csak egy közönséges megjátszott senki a többiek nem másért nyalják a talpát hanem azért mert "hatalma" van, de ha egyszer oda áll elé valaki és a földbetiporja akkor hidd el nekem hogy a 3 lábon álló álombirodalma romba dől és mivel nem volt még ilyenben része nem foglya tudni feldolgozni az ilyet és összefog omlani lelkileg egyszerűen ne törődj vele ha pedig a barátod is neki hitt nem pedig neked, amikor kellett volna hogy oka legyen rá szerintem tedd fel magadnak a kérdést, hogy ő tényleg a barátod volt?

2014. febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A felszínes, rosszindulatú embereknek persze, hogy tetszik egy kis szarkavaró társasága. De te miért vagy elkeseredve? Nehogy már be akarj közéjük állni! Tényleg azt akarod, hogy a semmiféle értékrenddel nem rendelkező emberek nézzenek fel rád?
2014. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ilyen emberek mindig is voltak és lesznek. Képzeld el h engem a legjobb barátnőm válsztott szét a pasimtól.( a fiúm a bátyja volt ) Detto ugyanez az eset. Kicsi, aranyos, szép hugica aki a világért sem bántana senkit. Közben meg velem iszonyat bunkó volt állandóan, irigy volt ha valamiben jobb volt mint én és nem bírt veszteni...neki hittek mindig. Mondanom sem kell, h azóta bocsánatot kért mindenért és megbeszéltük a dolgot de tudom, ez az egész "milyen cuki vagyok veled" csak ideiglenes...
2014. febr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de miért is pazarolsz az ilyenekre akár egy másodpercet is az életedből? Nincsenek normális ismerőseid?

26/F

2014. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ami miatt elkeseredtem az az,hogy még mindig éltetik azt a csajt,aki ilyen gonosz,rosszindulatú.Nem az bánt,hogy "nem tartozok közéjük".

Vannak normális ismerőseim,de ők nagyon messze laknak már tőlem suli miatt. A többi kapcsolatom elveszett,a barátom miatt,mert rengeteg időmet áldoztam rá,mondjuk úgy minden időmet vele töltöttem mert tényleg nagyon szerettem. De ugye bekavart a drága barátnőm...

Sajnos tudom,hogy lesznek még ilyen emberek az életemben,de reménykedek,hogy nem fogok velük ilyen közeli viszonyt ápolni mint anno vele.

Gyűlölöm szívből azt a lányt, azért amit tett, amikor ezeket kitalálta rólam életemben nem éreztem magam olyan rosszul,emlékszem kb öngyilkos akartam lenni annyira letört , soha nem feledem azt a borzasztó érzést. Még másnap is gyötört,és harmad nap is. Sok időnek kellett eltelnie ,hogy összeszedjem magam, aztán később nagy nehezen sikerült bizonyítanom ártatlanságom amit persze azóta is kétkedéssel fogadnak.

2014. febr. 18. 21:55
 7/13 anonim ***** válasza:

Még mindig ott tartunk, hogy jó nagy ívből le kell ...ni mit gondolnak rólad mások. Ha foglalkoznék mások véleményével, már rég elástam volna magam...


Egyébként te most hol vagy? Mármint suli, meló? Mert bármelyik helyen meg lehet ismerni új barátokat. ;)

2014. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Évet halasztottam , most otthon tanulok,mert időközben rájöttem,hogy mást akarok tanulni szóval érettségire készülök,most fogok elmenni egy felkészítőre ahol több fiatallal leszek,hátha ott megismerkedek valakivel :)
2014. febr. 19. 17:16
 9/13 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél majd tanulni? :)
2014. febr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
biológia. egyébként orvosi a cél :)
2014. febr. 19. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!