Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Hol találhatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hol találhatok olyan barátnőt amire vágyok? Már hiányzik nekem az érzés, és képes vagyok megtenni érte amit csak szeretne!

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, nyár végén leszek 16 és már fél éve egyedül vagyok! Nap mint nap kerget az érzés, hogy milyen jó lenne, ha megölelhetném a barátnőm, ha sétálhatnék vele romantikus helyeken! Egyszerűen, egy nyomó érzést érzek, amikor ez szembe jut! Elhatároztam hogy teszek azért, hogy valahogy keressek! Elég vékony vagyok és ezért már egy hónapja keményen is edzek minden nap! Nem akarom, hogy vékony maradjak, bár azt jobban pártolom, mint az elhízott hordót! Budán annyi sok szép hely van és annyira sok helyet tudok, aminek egy lány tud örülni, ha elviszem oda és ott kettesben vele vagyok! Viszont nem tudom, hogy hol találhatnék olyan lányokat ami körülbelül megfelel a nagyvonalú elképzelésimnek!

Tudom, hogy nagyon butaság és rossz, hogy megszabom szegény lányokat, de én ilyen vagyok :( Van három dolog amihez ragaszkodom!

Velem egy magas legyen (170-173cm), barna vagy fekete hosszú haja legyen, és az én életkorom környékén legyen! Ó mit nem tennék egy ilyen lány ért :)

Köszönöm, hogy ha elolvassátok, és bocsi, hogy hosszú lett.. :/



2017. máj. 22. 21:45
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Kérlek utolsó ne haragudj, hogy lecsesztelek! Tudom, hogy igazad van! És igen kapcsolat függő vagyok! De akkor inkább rohadjak meg, ha nem lehet barátnőm! És te meg tartsd meg a hülye, használhatatlan, gyengítő kommentjeidet! Azt hiszed, hogy segítettél, hát nem! De nem, baj, akkor hiszek neked, és ülök a seggem és ne legyen csajom! De azért kösz, hogy írtál!
2017. máj. 23. 18:53
 12/20 anonim ***** válasza:
Ember valoban helytelen es talan kisse illetlen is, es en sem irtam sehol hogy helyes lenne, de te feltunoen kotekedsz. Na meg sugarzik beloled a rosszindulat, hogy remeled nem lesz baratnoje a kerdezonek. Eleg ingerszegeny elet van, ha neked ez okoz oromot, hogy kotekedsz.
2017. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem is hiányzik valaki aki szeret engem, és viszonozhatom, a szeretetét, csak én 16 vagyok és 3 hónapja singli, a lányokat nem válogatom ennyire csak ne legyen kövér, nem elítélve őket csak nekem nem ők az ideáljaim, 16/F
2017. máj. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Én sem elítélni szeretném! Végül is, mindegy, hogy milyen a lány! De úgy sem lesz jobb, szóval, akkor már megszabom, milyen, úgy sem lesz olyan, szóval semmit sem érek vele!
2017. máj. 25. 14:17
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem irhatsz ha gondolod:/
2017. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Azért annyival nem vagy kisebb, hogy ne sértegesselek, jómagam nemsokára 18 leszek se több se kevesebb.

Amúgy meg most is itt van a hétvége meg a péntek, de gondolom nem mentél el sehová sem ismerkedni, akkor meg ne várd a csodát, valamit valamiért, olyan lányt akir akarsz nap mint nap lehet látni az utcán a számodra szimapatikusnak vélt lányokhoz odamész, ha a szimpátia közös, akkor örülsz, ha nem közös akkor meg ez van elkell fogadni, annyit azért elmondanék, hogy ne egyből kapcsolattal kezdj mikor megismersz egy lányt, mert akkor elkergeted, egy jó 1-2 hónapig csak beszélgessetek szerintem, persze lehet kebesebb ki hogy gondolja, de a legtöbb nem szereti, ha egyből letámadják ilyesmivel.

2017. máj. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó! El fogom kezdeni az ismerkedést, mihelyt befejezem a tanulmányom! Tudom, hogy nem tettem eddig és ne várjak csodát! Viszont úgy érzem, hogy most nem érdemlem meg egy lányt, ezért az a leghelyesebb, ha pihentetem, nem görcsölök rá és majd egy szép nap felcsillan a szemem egy lányért, akkor majd erősen harcolni fogok! Köszönöm a válaszokat!
2017. máj. 28. 17:48
 18/20 anonim ***** válasza:
mindnenki megérdemel valakit, csak van a közeledben olyan személy, aki tetszik neked, akkor meg légy tökös és kezdeményezz nála!! VAgy csak barátkozz vele, aztán ha már idejét érzed a dolognak hívd el tényleges randira, de ne zárkózz el és ne csak tanulj, mert az nem túl egészséges hosszútávon.. (mármint, ha az emberi kapcsolataidat nézzük és az érzéseidet, nyilván van amiben fejlődni fogsz, de lesznek elég komoly hátulütői is a dolognak, szóval nyugodtan ismerkedj csak)
2017. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a tanácsokat mindenkinek! Megfogadom és a jövőben szakszerűen fogok eljárni! Ha lesz fejlemény, akkor leírom a történteket...
2017. máj. 28. 21:08
 20/20 anonim ***** válasza:

Szia.

Most példálózhatnék, hogy nekem nem volt még egy kapcsolatom sem (szerelmes sem voltam) meg semmi.. xD

Az előző barátnőddel hogy ismerkedtél meg?

Egyáltalán mi a célod?

Csak hogy legyen valaki, vagy valami más?

17F

2017. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!