Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen fiunak lesz valaha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen fiunak lesz valaha eselye a noknel?

Figyelt kérdés

En egy romantikus kapcsolatra vagyom ami nyalas. Ahol szerelmes verseket irhatok a lanyhoz, babusgathatom, nagyon imsdjuk egymast es o is ilyen romsntikus. Aki sirhat nekem es en neki es megvigaszzaljuk, akivel mindent elmondhatunk egymasnak. Ehhez msr tul modern a vilag, es ilyen fiunak mar senki se orulne? :(

Amugy a kulso nem szamit nekem szinte semennyire, csak a nem romsntikusakat nem szeretem

18/F



2017. máj. 24. 23:23
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*megvigasztaljuk egymast
2017. máj. 24. 23:25
 2/18 anonim ***** válasza:
Persze, ezt imádja a legtöbb lány :)
2017. máj. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Főleg, ha a külső nem számít, a csúnyábbacskáknak még nagyobb örömet okozol ezzel, szerintem nem lesz gondod soha a pártalálással, ha bátor leszel.
2017. máj. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Orulok hogy igy gondoljatok :)

Azert tettem fel a kerdest mert a mai kapcsolatok szamomra ridegek :(

2017. máj. 24. 23:37
 5/18 A kérdező kommentje:
Amugy ugy is orulnenek a lanyok ha 10bol mindig 6-7 pontot kspok tehat nem vagyok vmi helyes fiu?
2017. máj. 24. 23:42
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy nőt már szanaszét szivattak a rosszfiúk, akkor elkezdik értékelni az olyanokat, mint te.
2017. máj. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Olyat nem fogadnek akin mar vegigmentek a rossfiuk

En az olyan lanyokra gondoltam a kerdesnel akiknek meg nem volt baratjuk, en csak olyat fogadok el

DE CSEREBE ELFOGADOM HA DUCI VAGY HA AZ ARCA NEM NEZ KI JOL

2017. máj. 24. 23:49
 8/18 anonim ***** válasza:

Olyan is van. Visszahúzódó, szégyenlős lányok általában ilyenek, akit leírtál, nehéz beférkőzni a bizalmukba, de utána nem szabad kijönni onnan, mert az nagy seb lesz nekik.


Nem lesz baj ilyennel, keresd a visszahúzódó lányokat, ismerkedj meg velük, leginkább neten, mert nekik ott jobb szerintem, aztán lesz ami lesz. Szerintem nem kell sokat keresgélni :)

2017. máj. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"rossfiuk" ilyet ír, honnan szöktél te valami istállóból he?


Megártott a szalma édes fiam,.

A romantikus dolgok nem a csöpögésnél kezdődnek, arra ott a Barátok között.

Bár gondolom a kábelen csak az jutott neked nem Hollywood-ból valók mi?

2017. máj. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

OK OK ELIRTAM: ROSSZFIUK

DE TUDOD NEHEZ TELON HIBATLANUL POTYOGNI...

2017. máj. 25. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!