Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen fiunak lesz valaha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen fiunak lesz valaha eselye a noknel?

Figyelt kérdés

En egy romantikus kapcsolatra vagyom ami nyalas. Ahol szerelmes verseket irhatok a lanyhoz, babusgathatom, nagyon imsdjuk egymast es o is ilyen romsntikus. Aki sirhat nekem es en neki es megvigaszzaljuk, akivel mindent elmondhatunk egymasnak. Ehhez msr tul modern a vilag, es ilyen fiunak mar senki se orulne? :(

Amugy a kulso nem szamit nekem szinte semennyire, csak a nem romsntikusakat nem szeretem

18/F



2017. máj. 24. 23:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hat.. én nem vagyok valami csinos nő .. nem ment meg át rajtam senki.. egyetlen egyszer csókolóztam, semmi több de én örülnék egy olyan srácnak akinek elmondhatom a bánatom és tényleg érdekli mi a helyzet velem.
2017. máj. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kedves utolso? Hogy ityeg? irjal;)
2017. máj. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem te nagyon előítéletes vagy, már bocs.. és ha valamiért, akkor ezért nem lesz szerencséd a nőknél. ugyanis álomvilágban élsz, attól, hogy valakin már "átmentek" párszor, nem jelenti, hogy nem normális, nem romantikus lány, max nem a megfelelő fiúba/férfiba szeretett bele, naiv volt, etc.. hol van az előírva, hogy muszáj önmegtartóztató életet élned ahhoz, hogy lehessen szeretni, és ne egy ri banc legyél?
2017. máj. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Egszeruen nem kell nekem olyan akiben mar mas volt undorodom ettol
2017. máj. 25. 14:07
 15/18 A kérdező kommentje:

Kereszteny vagyok, a barataim is tudjak hogy undorito ha a no hazassag elott b*szatja magat. Raadasul ma olyan fiatalon kezdik :(

NAGYON SZOMORU HOGY EZ A MAI VILAG!!!

2017. máj. 25. 15:24
 16/18 A kérdező kommentje:
A ferfiak is ugyanugy szepen parancsoljanak megalljt a fa*zuknak, igazuk van ebben a feministaknak!
2017. máj. 25. 15:26
 17/18 anonim ***** válasza:

Ilyen helyesírással inkább ne írj verset.

Ja, és egyedül fogsz meghalni.

2017. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Telorol igy lehet irni

Es nem tudom miert kotekszel nem artottam neked

2017. máj. 25. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!