Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hosszú hajú fiúként hol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú hajú fiúként hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy hosszú hajú fiúként hol tudnék ismerkedni?

Nem sorolnám magam a csúnyák közé, de azért egy Andy Biersack sem vagyok, átlagos külső, csak hát a hosszú haj miatt rossz első benyomást keltek a lányokban, viszont semmi pénzért nem vágatnám le. :D


A rocker lányoknál próbálkoztam be, sikerélményem is volt, amit később csalódásként vettem fel, mert a szubkultúra híveinél itt sajnos a bástya bornál és a 80Ft-os kólánál kimerül a szórakozás fogalma, a beszélgetésekben használatos témák pedig a szexnél kezdődnek és érnek véget.


Én is rocker, vagy inkább metalhead vagyok, de ez a közösség egyáltalán nem vonz, így az lenne a kérdésem, hogy van-e valami olyan szubkultúra, amelyikbe csatlakozva nőnek az esélyeim? Esetleg tiniknek fenntartott ismerkedős oldalak léteznek-e? :D


Vidéki vagyok, így élő ismerkedésnél tényleg csak az alkesz-herbás rocker lányok meg a rövid haj kedvelői léteznek. >.<


17/F



2017. máj. 25. 18:35
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Emberek... Mindig hazudnak :DDD
2017. máj. 26. 22:41
 22/28 anonim ***** válasza:
Galádok :D
2017. máj. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Jaj istenem a borsodi "metalhead-ek"..:D

Metált hallgatok,külsőre nem látszik meg és mivel nem iszom a párszázas borokat meg nem tarhálok cigit mindenkitől máris levagyok divatemberezve:D imádom őket:)))

2017. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
23: Remélem ez nem ellenem szólt, mivel ilyet nem mondtam. o.o :D
2017. jún. 5. 17:42
 25/28 anonim ***** válasza:

Dehogy rólad szólt :D

Csak egy jópár borsodi lányra céloztam

2017. jún. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Ohh rendben, akkor teljesen megértelek.

Valójában nem Te vagy az, aki egy közösségbe való beilleszkedési kényszer miatt egy stílushoz köti le magát, szóval ne vedd Magadra amit a pózerek mondanak. :)

2017. jún. 5. 23:30
 27/28 anonim ***** válasza:
A fodrászatban
2017. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Hát mégis vannak még hosszú hajú fiúk? *-*
2017. aug. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!