Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ausztriába Magyarkent van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ausztriába Magyarkent van esélyem csajozni (Salzburg) egy kis kiruccanás alatt?

Figyelt kérdés

Esetleg ottelo magyarok vagy csak siman aki tapasztalta tudna irni errol :) Szépek egyebkent az osztrak 15-17eves lanyok?

17/f



2017. máj. 28. 22:20
 1/8 Csucsu007 ***** válasza:
66%
Mennyi időre mész? Amúgy simán, ha nem hónapokra mész (ami nem kis kiruccanás), szerintem nyugodtan belefér
2017. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3 vagy 4 napra
2017. máj. 28. 22:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Távolság miatt nemjó, de ha rendszeresen kimész, akkor hogyne...
2017. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De en Úgyértem hogy ugye itthon Balatonon el lehet csajozgatni akar 4nap alatt megy csajt is :D nemigaz? Es igy ott Salzburgba is lehet.? Remelem értitek mire gondolok :D
2017. máj. 28. 23:10
 5/8 A kérdező kommentje:
4nap alatt negy csajt*bocsi telom atjavitotta
2017. máj. 28. 23:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert az iylen túristahelyeken sok a fizetős csaj
2017. máj. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nembaj azokat szeretjük
2017. máj. 29. 18:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha tudsz németül, akkor simán. Ha angolul, akkor sincs akadálya. Egyébként meg kicsi az esélye.

Amúgy az osztrák lányoknál szerintem szebbek a magyar lányok, nagy átlagban.

2017. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!