Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párizsba kb. mennyi lenne egy...

Párizsba kb. mennyi lenne egy ilyen utazás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Érdeklődésképpen szeretnék kérdezni pár dolgot, annak reményében hogy valaki tud rá válaszolni, esetleg vannak tapasztalatai ezzel kapcsolatban.

A kérdésem az lenne, hogy körülbelül mennyibe jönne ki (aránylag legolcsóbban) egy 3-4 napos Párizsi "kiruccanás" 4-5 főre utazási irodán keresztül? Milyen megbízható utazási irodát ajánlanátok? Tapasztalatokat, élményeket is szívesen meghallgatok.



2017. márc. 14. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Ha még egyénileg kérdeznéd megérteném, de utazási irodák oldalán pontosan fent van az ár.

Tapasztalatot nem hiszem, hogy sokat kapsz, szerintem itt a legtöbben saját szervezéssel utaztak Párizsba.

2017. márc. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem, minek ehhez utazási iroda. De ha már, akkor esetleg ott érdeklődj...
2017. márc. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Milyen tapasztalatra vagy kivancsi amikor az utazasi irodaban fillerre pontosan megmondjak mennyibe fog kerülni a dolog......

Irodát meg had ne kelljen mar ajanljunk egy ilyen kaliberű útra....de ha te megsem boldogulsz nelkuluk a google fog tudni ajanlani....

2017. márc. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Igen, ha irodán keresztül akarsz menni, akkor menj be néhány utazási irodába és kérjél árajánlatot.


Mi tavaly voltunk, de egyénileg. Kerestünk a neten szállást, vonatot, és citypass kártyát. Mindennel együtt(költöpénz) kb 400€/fö volt. 3 csillagos szálloda de még elég központi helyen.

2017. márc. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Utazasi irodaval fogalmam sincs.

Ha egyenileg kerdezned, tudok tanacsot adni, 9 evig eltem ott.

Egyebkent ajanlom, keress egy fapados repulojaratot, es nezz szet az airbnb-n, bookingon, trivagon vagy a hostelworldon, es maris fogod majd a fejed, hogy mi a francnak kell ezert kb 30%-al tobbet fizetni egy utazasi irodnak. Ahol raadasul :

1. A programotok egy nagy rohanas lesz, mert elore megvan az, hogy hanykor hol kell lenni. Hiaba nezelodnel meg itt-ott mert jobban erdekel, valoszinuleg gyorsban beterelnek a buszba es mar mehetsz is tovabb egy masik programra, ami lehet, nem erdekel annyira.

2. Nem igazan fogod tudni felfedezni azt, hogy milyen valojaban a varos hangulata. Az utazasi irodak programjai ilyen "se ize se buze" dolgok, peldaul jo kis ettermek helyett mentek enni a turistamenut a turistagetto etterembe, ami jo draga de cserebe legalabb valoszinuleg rossz is.

3. Csoportos utazasnal mindig alkalmazkodni kell valakikhez. Peldaul te mondjuk rajongasz a muzeumokert, de van aki peldaul a shoppingolast imadja. Igy te hiaba mennel meg kicsit tobb kulturalis programra, ha a csoport fele annak orul, hogy 3 oran keresztul meregdraga cuccokat probalgat a Galleries Lafayette-ben. Akiknek pedig erre nincs feltetlenul keretuk, azok is kenytelenek az adott idot kivarni, es bolyongani az aruhazban (jo, jo, maga az epulet szep, a tetoteraszrol pedig gyonyoru a kilatas, de ha valakinek nem kifejezetten program a shopping, akkor kb fel oraig foglalja el magat.)

2017. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én most nyáron megyek 4 napra.

Repjegy (easyJet) oda-vissza 18 ezer/fő, szállás (hostelben reggelivel) 27 ezer/fő. Mindennel együtt max. 90-100 ezerből kijön. Ha utazási irodával mész, sztem 150 ezer alatt nem jössz ki, és ebben nincs benn a költőpénz.

2017. márc. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Igazából azért írtam az utazási irodát, mert nem jártam még külföldön, illetve hazudok, mert kb. 10 éve voltam Londonban, de iskolai szervezéssel; tehát nem nagyon tudom, hogy hol is kellene elkezdeni, milyen oldalakon kellene nézelődnöm.. biztosan meg fogom kapni, hogy ha ilyen bamba vagyok, akkor inkább maradjak otthon, de nem magam miatt szeretném ezt az utat.


Kedves #4 és #5 !

Köszönöm, hogy részletesebben leírtátok, habár én fogalmaztam hülyén az utazási irodával, de az utolsó mondatot úgy az egész utazásra értettem, nem kifejezetten az utazási irodára, szóval köszönöm :)


#4 : És ez hány éjszaka volt? Utána fogok nézni persze úgyis majd! Vonattal ez kb. 10-12 óra lehet?


#5 : Teljesen igaz amit leírtál, hogy nem lehet úgy normálisan szétnézni. Jó persze biztos benéznénk 1-2 áruházba venni valami kis ajándékot az itthoniaknak, de azért nem mindegy hogy 1-2 óra vagy fél nap megy el azzal :D Csak én attól félek, hogy kilyukadunk valahol, és fogalmam se lesz hogy merre kell menni, meg mi hogy merre hány méter.. :D

Kicsit jobban utánanézek a dolgoknak, és lehet fogok még akkor kérdezni tőled, ha nem baj :D

2017. márc. 15. 14:09
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezek után szerintem teljesen elfelejtem az utazási irodákat :D #6 Az elég jó ár érte. Megkérdezhetem, hogy a szállást hol nézted? :)
2017. márc. 15. 14:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Bookingon.com-on. (6-os vagyok)
2017. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*booking.com-on
2017. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!