Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak az ilyen fiúk?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az ilyen fiúk? Többi lent

Figyelt kérdés

15/L

Alig volt parkapcsolatom. Úgy érzem "nehéz megfelelni nekem" Marmimt várom a tökéletest és sorra visszautasítok mást, pedig tökéletes nincs.

Az idealom, aki szereti a focit(mert én is nagyon.) és helyes,kedves,magas. Kb ennyi:(


2017. máj. 29. 21:16
1 2
 11/14 lio77 ***** válasza:
15 évesen alig volt párkapcsolatod?Van még elég időd szerintem..Amúgy annyi magas focista van mint égen a csillag,bár a kedvességet nem mindegyikben fogod megtalálni.Csak nehogy majd a tökéletes focista azért utasítson vissza mert a külsőn kívül semmi nem számít :)
2017. máj. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

15 évesen alig volt párkapcsolatod... meghaltam :D

Ennyi idősen nem is kell, hogy párkapcsolatod legyen. Az lenne a jó ha már 12 évesen lett volna 2 évig, aztán 14 évesen megint vagy egyáltalán hogy?

Egy dolog biztos: MARHÁRA RÁÉRSZ még. Hidd el nekem, én ennyi idősen még kb nem is beszéltem fiúkkal.

Semmi baj sincs azzal, ha visszautasítasz valakit akivel nem akarsz együtt lenni. Azért, hogy legyen párkapcsolatod, nem éri meg. Csak legyen az a visszautasítás normális, de erről nem írtál, szóval gondolom ez rendben van.

Max annyit tehetsz, hogy ismerkedsz és nyitott maradsz. Most mondanám, hogy adj esélyt olyannak aki nem szereti a focit, de ha neked ez fontos és sokat beszélnél róla valakivel, akkor egy szempontnak teljesen rendben van. Amúgyis általában a fiúk fociznak, szóval max a külsőségeken kell túllépned.

Csak azt tudom tanácsolni, hogy a fiúzás ne legyen fontosabb a tanulásnál és a barátaidnál.

2017. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2017. máj. 31. 18:48
 14/14 anonim válasza:
#8 én csak annyit fűznék hozzá hogy a 170 cm az nem számít olyan magasnak :DD
2017. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!