Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz normális lányt találni?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. Nemrég szakítanom kellett a "barátnőmmel".

(Kb 4 hónapig kavartunk de nagyon semmi komoly nem történt) Nagyon​ most nem akarok belemenni a részletekbe, de a lényeg az hogy egy házi buliban megcsalt, melynek én is a tanúja lehettem. Meg máskor is állítólag csinált már mással is egys mást. Na mindegy.

Nem tudom hogy én vagyok most csak ilyen pehhes hogy ilyet/ehhez hasonlóakat fogtam eddig ki. Akikkel nem tudok igazán​ komoly őszinte és tartósabb kapcsolatot kiépíteni. Vagy ez most az én generációm problémája. Nem tudom. De azt tudom és tisztában vagyok vele hogy ez mindig 2 félen múlik és én is hibázhattam sokmindenben és ezt elismerem. Meg hogy előbb magamban kell megtalálnom a hibákat és nem a mai társadalmat okolni ezért meg másokra fogni. De nem értem hogy mégis miért miért nem fontos a legtöbb embernek ilyen idős korban egy őszinte igaz kapcsolat? És a legtöbb emberen azt látom hogy ezt mind szépen telibe szarják. És csak össze vissza habzsolják az életet hétvégente jól bebasznak egyszer ezzel kúrnak egyszer azzal aztán megy a depizés folyamatosan. Megint hétvége megint bebaszás és így tovább...

Tisztelet a kivételeknek, persze. Hétvégente a bulizásokat meg kocsmázásokat meg ilyeneket teljesen jónak tartom amíg nem csinálnak teljesen orbitálisan nagy hülyeségeket és nem csalják meg össze vissza egymást. De a környezetemben élőkre általában nem ez a jellemző.

Lehet én látom ezt teljesen rosszul vagy csak szarok az eddigi tapasztalataim/ilyen hülyék vesznek körbe és azért vagyok ilyen negatív. Meg tudom nem így kéne elzárkóznom és kiontani a lelkemet a gyakori kérdéseknek, de el vagyok eléggé havazva, már egy ideje ahogy ezeken elgondolkodok nap mint nap. De léteznek még normális lányok?


2017. máj. 30. 20:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jogos és igaz amit beszélsz. Nekem se az a célom hogy 1 emberrel éljem le az életemet. Csak szeretném ha lehetne, kicsit komolyabb az egész, és hogy hűségesek legyünk egymáshoz. És nyugiban mehessek el bulizni vele, hogy tudom róla hogy nem issza magát tropára és nem kezd el mindenkivel smárolni és másnap meg írogatni más srácoknak.
2017. jún. 1. 19:16
 12/14 anonim válasza:
Szia igen leteznek csak nehéz megtalálni minket..Ės ezt mondom mert eddig nem talalt meg senki 😉am meg nagyon tisztelem,hogy.17 éves letedre mikor folyik a pija ,hogy te mértéket tartasz ez nagyon jó egy fiuban☺
2017. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Végre valaki aki megtudta fogalmazni hogy mi a bajom a mai világgal! Köszönöm


Egy Lány

2017. jún. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Vannak csak olyan nehéz őket megtalálni mint a normális fiúkat.....

L

2017. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!