Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet hogy aneroxiás lettem?

Lehet hogy aneroxiás lettem?

Figyelt kérdés
13 éves 161 cm és 51 kiló voltam.Már nagyon régóta akartam fogyni,de nem sikerült. Amikor belenéztem a tükörbe el tudtam volna magam hányni a testemtől. Elhatároztam hogy fogyni fogok. Bármit csináltam nem sikerült.Elkezdtem koplalni es 5 nap alatt 5 kilót fogytam. DE SEMMI VÁLTOZÁST NEM LÁTOK!Nagyon szédülök mindennap,és akkor érzem jól magam ha üres a hasam. A szüleim rendesen lecsesztek de nem birok leállni.

2015. júl. 20. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az vagy. Menj orvoshoz és pszichológushoz, beszélgess azokkal, akikben megbízol! Életveszélyes amit csinálsz, és később nagyon de nagyon meg fogod bánni.
2015. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik a tested, akkor sportolj. Egyél rendesen, mellőzd az egészségtelen kajákat és szép leszel.
2015. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem látsz változást, mert 5 nap alatt nem tudsz zsírból 5 kg-t fogyni. Attól hogy kimegy belőled víz, ez az, nem leszel vékonyabb a hasat leszámítva.
2015. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Előfordulhat, igen! Próbálj meg fokozatosan, de egyre többet enni! Semmiféleképpen ne beszéld be magadnak, hogy beteg vagy, próbálj arra koncentrálni, hogy meg fogsz gyógyulni! De vedd komolyan! Fogadd meg a tanácsokat az orvosodtól, pszichológusodtól, szüleidtől! Ne hánytasd magad! Gondolj csak bele: kinek szeretnél megfelelni? Ha te jól érzed magad a bőrödben, akkor miért is fogyózol? Ha nem, akkor pedig azt mondom, hogy egyél egészségesen, sportolj, napi 5× étkezz, egyél sok-sok zöldséget és gyümölcsöt! Ez a legjobb módja a súlyvesztésnek! Az anorexiások 20%-a belehal ebbe a betegségbe, vedd komolyan, higgy magadban! Sok sikert! :)
2015. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem neked önértékelési zavarod van. Ne aggódj nem vagy kövér, sőt szerintem soványnak számítasz. Én is kb. akkora vagyok mint te és sokan kórosan soványnak tartanak. Ne csüggedj, még fejlődésben vagy és még fogsz nőni is és hízni, alakulni is. Egyik barátnőm 155 cm és 50 kg, mégis nagyon sokan irigylik a súlyát. Szerintem az 51 kiló neked tökéletes. És ne koplalj, mert ha így fogysz le, az napok alatt visszajön, inkább sportolj.
2015. szept. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mesukah válasza:

Te miért akartál lefogyni?????

12 éves vagyok, 158 cm és 50 kiló. És én így vagyok jól!

2015. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!