Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Híztam kb 10 kilót, kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Híztam kb 10 kilót, kicsit teltebb lettem (nem kövér) vajon ezért lejjebb lohadhat a pasim vágya?

Figyelt kérdés
Kevesebb a szex mint volt, pedig azt mondja ugyanúgy tetszem neki, dicsér is, nem tudom miért lett kevesebb. Az elején többször szóba jött, mára már fel sem hozza, csak egy év telt el.

2017. ápr. 11. 18:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle őszintén. Lehet, hogy nem mert őszinte lenni, mert a lányok általában az ilyen témán kiakadnak.
2017. ápr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%
10 kiló az nagyon kemény.
2017. ápr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
26%

Hát tíz kg az nem 5kg'....

-Szóval magamról tudom az sok,van akin az 5kg -is sok attól függ hová rakódott.


Mi lett kerekebb,hasra is ment?

/N

2017. ápr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

170/63.

én is gondoltam már erre, rá is kérdeztem de egyszerűen azt mondja h neki tökéletes vagyok, ugyanúgy vágyik rám csak kevesebbet jön szóba, sokszor azt mondja hogy fáradt (megértem sokat dolgozik) , szerintem viszont biztos benne van a hízás-

2017. ápr. 11. 18:16
 5/22 A kérdező kommentje:

arányosan oszlik el, viszont a derekamra ment több. most rákérdeztem megint és azt mondja h ne gondolkodjak már ilyesmin mert szép vagyok. Nem értem az egészet.

egyebkent fogamzasgatlot kezdtem szedni azota hiztam

2017. ápr. 11. 18:20
 6/22 anonim ***** válasza:
A te magasságodhoz 63 kg pont,hogy normális,nem,hogy sok.Mondjuk ha nagyon körte alkatú vagy,lehet,nehéz arra felöltözni normálisan,ha van 5 kg plusz.Ha meg 53 kiló voltál,az már nem,hogy vékony,hanem sovány.Hidd el,az a véglet sem egészséges!
2017. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
igen, igazából jól érzem magam így is, végre van csinos fenekem. ez a derékra hízás abból nyilvánul meg hogy a nadrág mellett oldalt kicsit kiugrik a husi, olyan 1 centi, madfel, amugy is szeles magas a csípőm.
2017. ápr. 11. 18:25
 8/22 anonim ***** válasza:
Amúgy én is a fogamzásgátlótól kezdtem el hízni,úgy,hogy mihamarabb hagyd abba,amíg a BMI szerint normál tartományban vagy,mert csak rosszabb lesz,ha már most felszedtél 10 kilót.Tudod,hogy irigylem azokat a csajokat,akik áradoznak,hogy a fogamzásgátlótól elmúlt a ragyájuk és egy grammot se híztak?El nem tudod képzelni.Úgy,hogy ha valami hormonális problémára kaptál fogamzásgátlót,inkább menj endokrinológushoz,még mindig jobban jársz vele.
2017. ápr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem a fogamzásgátlótól hízol, hanem attól, hogy többet eszel. Akaraterő. Én nem híztam semmit, pedig két éve szedem. (Ettől függetlenül másban érzem én is a mellékhatásait)
2017. ápr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
igazabol ugyanannyit eszek, ugyanazokat az ételeket, csak lelkileg kiegyensúlyozottabb lettem és leszoktam a dohányzásról is már fél éve.
2017. ápr. 11. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!