Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj velem? Nagyon el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Miért nem kellek senkinek? Szerintem nincs semmi baj velem, mégsincs senki aki közeledne felém.

Belsőleg: szeretek poénkodni, de komolyan is lehet velem beszélgetni. Szarkasztikus humorom van. Vannak terveim az életemmel, és nagyon sokat dolgozok értük hogy sikerüljenek. Anyanyelvi szinten beszélek angolul, spanyolul és németül tanulok mellette. A zenéhez van tehetségem, 4 hangszeren játszok (ezzel szeretnék foglalkozni később). Igaz a zenélés nagyon sok időmet felemészti, de ha van szabadidőm akkor úszni megyek. Szeretek olvasni és filmeket/sorozatokat nézni. És imádok vásárolni. Amit nem szeretek magamban hogy pesszimista vagyok, hangulatember, néha hisztis és egoista tudok lenni.

Külsőre: hosszú, hullámos, barna haj, nagy, csokibarna szemek, alacsony vagyok. Az alakom viszonylag jó, de még dolgozok rajta (kisebb mellek, és egy pici felesleg combon és hason). Amúgy nem mondanám magam csúnyának, sőt szerintem semmi baj nincs a külsőmmel.


Már vágyok arra hogy valaki szeressen, de eddig nem nagyon jött el az én pillanatom. Az esetleg lehet probléma hogy általában nem vagyok egyedül? Mert szinte mindenhova a barátaimmal megyek. Ti mit gondoltok rólam? Van másnak is ilyen problémája?

16/L


2017. jún. 2. 20:37
 1/8 anonim válasza:
próbálj meg te közeledni másokhoz pl aki szimpi neked :)
2017. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
he?
2017. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valóban nincs Veled semmi baj, én pont ezért nem mernék közeledni Feléd ha ismernélek. :P Úgymond "túl nagy falat" lennél az alapján amit elmondtál, lehet ez a gond a környező fiúkkal is. :)
2017. jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előbb vagy utóbb el fog jönni a Nagy Ő ;) Ne búslakodj,fiatal vagy még hogy ilyenen törd a fejed. .Magától fog belopózni a szivedbe :)
2017. jún. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

#4

Te most komolyan hogy lehetsz ennyire homár fiucska létedre? Mi ez hogy majd "belopódzik a szerelem" basszus! Szedd mmár össze magadat :D

2017. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" pesszimista vagyok, hangulatember, néha hisztis és egoista tudok lenni."

Mondjuk ha a közeledben lévő fiúk tudják rólad hogy hisztis vagy, és hangulatodtól függően reagálsz dolgokra, akkor nem is biztos hogy közelednek...

2017. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Főleg idegeneknek nem.....
2017. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyire nagy az onbizlamad? Lehet, hogy ez a problema. Mosolyogj bartan ra az emberekre es annak az embernek a kozeleben aki tetszik, legyel onmagad. Nezz a szemukbe azzal tuti elbuvolod a fiukat. Ha mar felfigyeltek rad akkor nyugodtan koszonj ra a kiszemeltedre. (Gondolom van) Sok sikert!😉
2017. jún. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!