Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem ezért, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem ezért, mit tegyek, nagyon el vagyok keseredve, hogy nyerjem vissza?

Figyelt kérdés

Csehországban töltöm ezt a félévet, ahol megismerkedtem egy spanyol fiúval. Ő nem beszél angolul, csehül tanulunk egy nyelvprogram keretében.

Az exe megcsalta, nagyon féltékeny típus. Ezt tudtam, amikor komolyabbra fordultak a dolgok. Nem engedte pl. hogy a barátaimmal (egy fiú és egy lány) filmet nézzek, mert azt mondta, hogy szakít velem. Ő persze megjegyezte, hogy a filmekben milyen gyönyörűek a nők.

Mivel nem beszél angolul, mindig a spanyol haverjaival lógtunk. Én már tudtam alapszinten spanyolul, így tudtunk valamennyire kommunikálni. De ha más is csatlakozott a csoporthoz, akkor angolra váltottunk és ő elveszítette a fonalat. Egyszer mondtam, hogy imádom a portugál nyelvet, nyáron megyek Rió de Janeiróba, erre másnap megkérdezte, hogy a spanyol vagy a portugál-e a kedvencem, én erre: mindekettőt szeretem. Erre, hogy hazudok és nem bízik bennem.

Ma a telefonjáról kértem segítséget az egyik spanyol fiútól, mert ő ismeri Prága belvárosát, és nagyon jól beszél csehül, de véletlenül elküldtem egy puszis smileyt - tényleg véletlen volt. Erre ő összeszedte a cuccait és mondta, hogy eddig is sejtette, hogy van köztünk valami (holott, amióta összejöttünk, minden időmet vele töltöttem, nem is beszéltem másokkal a jelenlétén kívül, plusz a srácnak is van barátnője), és most köztünk mindennek vége.

Hiába mondtam, hogy véletlen volt, és csak segítséget kértem, de nem hitte el. Végül rávettem, hogy csak szünet legyen.

Nagyon szeretem, nem akarom, hogy vége legyen, és most komolyan egy véletlenül elküldött smiley miatt történik? - érintőképernyős telefonon megcsúszott a kezem, ott ült mellettem, egyből bocsánatot kértem, de nem hitte el, hogy véletlen volt.

Mit tegyek, hogy bízzon bennem?


2015. márc. 18. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy beteges féltékenység.
2015. márc. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy idióta. Hagyd a fenébe.
2015. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Jobb lesz neked nélküle, hidd el.
2015. márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha neked egy ilyen pasi kell, akkor iszonyatosan nagy hülye vagy. Ez egy elmebeteg, mentálisan zavart, pszichopata hajlamokkal megáldott, beteges ŐRÜLT. Mi a sz-rt akarsz te egy olyan pasitól, aki fűre-fára féltékeny ok nélkül és hisztizik? Tudod mi lenne, ha együtt maradnátok? Eltiltana szépen az összes barátodtól, a családodtól, nem mehetnél SOHA TÖBBET senkivel sehová, otthon kéne főznöd rá és masszírozni a lábát, amíg ő bármit megtehet, te meg rabszolgaként élsz. Ha véletlenül mégis találkoznál valakivel vagy mennél valahova, akkor jó esetben bezárna a lakásba, rossz esetben pedig jól megp*csázna, és pont nem érdekelné, hogy te mennyire szereted meg mit könyörögsz neki sírva, hogy ne bántson.
2015. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!