Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez? Lányok ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Lányok ti vágjátok hogy mi lehet a probléma? Idegesít a dolog

Figyelt kérdés
Megismertem neten egy tok aranyos lányt,,dumalgattunk,tokeletesnek tunt,mindennek amire szuksegem volt,10/10 kulso belso,rengeteg közös tulajdonság,és egy rövid idegig ugy tunt h viszonozza is picit talán a dolgot,azt mondta talalkozni akar,és mar majdnem lebeszeltunk egy idopontot csak valamilyen elfoglaltsága miatt egy ideig nem ert ra,aztan addig is dumalgattunk,és hirtelen elkezdte az csinalni h nem irt,mindig en kerestem,ha beszelgettunk is nem eroltette a beszelgetest,a temat,semmit,semlegesen válaszolt,lajkokat küldött,rakerdeztem h mit csesztem el v mi van,es igy egesz egyszeruen azt mondta h szerinte nem illunk egymashoz és h nem tudna rám ugy nezni.Mi történhetett,vagy mégis mit cseszhettem el? Egy hete még mindennek pont az ellenkezőjét csinálta

2017. jún. 3. 13:09
 1/4 anonim válasza:
32%
Én is csináltam ilyet fiúval... Azért van ez, (legalábbis én azért csináltam) mert a lány jól kiismert és már idegesítő volt a nyomulás. Hagyjad a francba, késő bánat, ha a csaj helyébe lennék, teljesen kitörölnélek az életemből, mint ahogy azzal a fiúval tettem, aki olyan helyzetben volt, mint te. Tudom, kegyetlen, de ilyen az élet, ez az igazság, aki mást mond, az csak szépít. Felejtsd el a csajt, ugysem lesz köztetek semmi.
2017. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

o a 10/10-es neked, de te nem vagy 10-es neki...

ennyi, felejtsd el majd masnak jo leszel.

nem csesztel el semmit, nem illetek egymashoz.

nem o az egyetlen lany a vilagon

2017. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amugyis neten ismerkedés nem mindig a legjobb. Jobb is h semmi nem lett belőle. Ha fiatal vagy pláne lesz időd találni másikat.. Biztos lett valakije azota nem tudhatod.
2017. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem is az,mert már leszarom magasrol xd csak idegesít hogy egy normális indokot képtelen volt leírni holott ezek szerint tobb mint 2 honapig nyomta nekem a kamut
2017. jún. 3. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!