Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Szerintetek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerintetek, hogyan kellene döntenem helyesen?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok, döntésben, hogy mi lenne a legjobb döntés, amit később nem bánok meg...Szeretnék egy barátnőt, de teszek is érte eleget, önmagamon! Filozofálok, hogy most melyik legyek? Próbálkozzak, ismerkedjek, hogy hátha megtalálom az igazit, vagy pihentessem és bízzak abban, hogy a sors, összehoz egy lánnyal :( Annyi negatív érveket kaptam, hogy már teljesen nem is tudom, mi a helyes, és mi az, amivel eredményre is jutok... Ti hogyan döntenétek.? 15F

2017. jún. 3. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A szerelem nem döntés kérdése, vagy ha igen, már régen rossz.
2017. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom! De nem az, hogy szerelemes vagyok-e most.. nem azt kell eldöntenem, hanem, hogy ismerkedjek-e vagy, inkább bízzak a sorsban, és az időben, hogy majd idővel erősebb leszek egy kapcsolatra mint most? Ez itt a méregetni való kérdés..
2017. jún. 3. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne várj!

Most még tehetsz érte, szurkolok!

2017. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is így gondolom! Az a megérzésem, ha most hagynám az egészet, később annyira megbánom, hogy soha nem fogok senkivel éni! Pont azért, mert a múltban elhanyagoltam félvállról vettem! :( Szóval, tenni kell ahhoz, hogy legyen eredmény :)
2017. jún. 5. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!