Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Volt már veletek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Volt már veletek olyan, hogy egy olyan srác udvarolt nektek aki külsőre egyáltalán nem jött be, de végül jól jöttetek ki belőle?

Figyelt kérdés

2017. jún. 4. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, lehet kiváló párkapcsolatot kialakítani azzal, aki elsőre nem jön be, és fordítva is: aki elsőre bejön, azzal is nagyon félremehet a párkapcsolat.

Ezért nem érdemes elsőre ítélni, első randin eldönteni, hogy bejön-e a másik vagy nem, hanem kell egy kis időt hagyni, hogy megismerd a másikat.


Sokan az első benyomás alapján döntenek, aztán nem értik, hogy miért nem működik a kapcsolat.

2017. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan volt, először nem tetszett, később pedig azt hittem,hogy jól fogunk kijönni belőle :D Aztán kiderült bárcsak első megérzésemre hallgattam volna... Oké ez egy rossz példa volt, de amúgy én hiszek benne, hogy lehet jó kapcsolat úgy is, hogy nem tetszik először külsőre a srác. De talán ritkább, mert alapból először is összhatást vesszük észre jó esetben, amihez valamennyi belső is tartozik önkéntelenül. Ezt persze a tényleg nagyon rossz külső azért meghazuttolja, de győzedelmeskedhet a belső is, csupán a megfelelő lány kell hozzá
2017. jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!