Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szeretnék barátot de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretnék barátot de még kicsi vagyok hozzá, mit tegyek!? Többi lent👇👇

Figyelt kérdés
Szeretnék egy baratot aki megért, ott van és megölel ha kell :D A baratnőimnek már van pasijuk, 12 évesek vagyunk.. És igen diákszerelem de azért valakii!! Mit tegyeek legyőz a magány!? Persze a lányokkal is sokat vagyok, de azért ők is szeretnének a barátjukkal lenni :D (tudom, tudom.hülyének nézek ki, de akkor is :( gyerek vagyok, de tesóm egyetemre jár, a szüleim dolgoznak :/ tanulásból kitűnő vagyok, járok 3 éve zongorára.. Kellene valakii :/

2017. jún. 5. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vajon hanyan fogjak irni hogy itt vagyok?? Na figyejj csak ide: mivel mi semmit se tudunk rolad a neved azt hogy hol laksz nem tudunk segiteni. Kezdj el ismerkedni a sajat barati korodben/a sulidban vagy a zongora oran pl. Menj ki varosba ismerkedj szimpatikusabb (veled egykoru!!!, es latszodjon rajta hogy normalis) fiukkal. De nekunk hiaba irod ezt ki nem tudunk mit tenni nem itt lakunk nagy esellyel ahol te! :D
2017. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális keretek között aranyos. Legtöbbször az is elég ha csak beszélgetsz fiúkkal. Tudom hogy most nagyon le akarod kötni magad, de hidd el nem akkora buli, mint az ismerkedés izgalma:)
2017. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Mondanám hogy HAHÓ! itt vagyok! De #1 mondta hogy kicsi az esélye hogy egy helyt lakunk,meghát még fiatal vagy ehhez,szerintem tanulj tovább,ráérsz erre még.
2017. jún. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasszokat! :)
2017. jún. 6. 10:25
 5/9 anonim válasza:
9%
Ha zongorázni már tudsz, akkor tanulj meg furulyázni és egyből lesz barátod:)
2017. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Figyelj, 15/l vagyok, és még nem volt barátom. :D És nem gondolom hogy elkéstem vagy bármi. Húgom 12 éves nagyot néznék ha barátja lenne😄 persze ez emberfügggő is, de szerintem 12 évesen ne siess sehova, különben is csak azért hogy legyen, ne akarj barátot.
2017. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
12 évesen? Tényleg fiatal vagy még hozzá. Nem kell elkapkodni. Én 37 vagyok, de nekem még nem volt senkim. Nyugi!
2017. jún. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Aaaazért a 37 már durva...
2017. jún. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Farkascsaj2001 ***** válasza:
100%

Ne akarj barátot hidd el jobban jársz! Ezt azért mondom mert az én véleményem ez de mindenkinek más meg más a tapasztalatom is. Volt egy srác jártam vele de nem kellet volna már rég szakitottunk de hidd el a fiúk miatt csak idegeskednél. Kezdj valami sportott üzni: gördeszka,görkori,járj futni vagy csak járj játszó térre hidd el 12 évesen nem ciki ha játszóra jársz én a barátaimmal mindig ott bandáztam...

15/L

2017. jún. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!