Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért történik ez mindig?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez mindig?

Figyelt kérdés

Csak olyan srácok találna meg, akik fiatalabbak mint én vagy sokkal idősebbek. Vagy ha netalán egy olyan srác akivel tök jól kijövünk és még idősebb is mint én egy picivel, az a világvégén lakik körübelül... én taszítom a korosztályom normálisabbjait vagy miért történik ez?

2001es lány



2017. jún. 5. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
2001-es lány.. Nem lett volna jobb ha kiírtad volna hogy 16l ?😂 nembaj no.. amúgy a leírtak alapján elég válogatós vagy nem? ☺ 19f
2017. jún. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nehéz az élet.
2017. jún. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Irj kérdező
2017. jún. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bizony az😎💪
2017. jún. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetleg írd le egyből a korod meg a megyéd, az lehet segít, és megspórol pár felesleges üzenetet.

Előző nem tudom hányas: miért lenne válogatós? :o

17/f

2017. jún. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Utolsó olvasd el mit írt a kérdező.. vagy fiatalabbak vagy öregebbek... sokat számit a szerelembem a kor??mer én ugy tudom hogy nem 😕 ha tetszenek,vagy beleszeretnek egymásba akkor nem fogod a kort nézni sem számolni.... neki meg pont az a baja hogy csak olyanok talaljak meg meg akarnak tőle valamit akik fiatalabbak vagy idősebbek...
2017. jún. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem nevezném magamat válogatósnak, vagy ha az,hogy nem szeretném,hogy fiatalabb legyen vagy, a szüleim korosztálya legyen, és ne Győrben éljen az nem hiszem,hogy válogatósságot takarna😅
2017. jún. 5. 23:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a fa....k írtad ki hogy miért történik ez veled?😂 2001es csaj?😁 nemtalalsz valakit aki a korodbeli? Olyat akarsz ?ha igen akkor visszaszívom 😂 amugy meg csak 16 vagy elobb utobb rád talál a szerencse nem kell ezen rágodnod
2017. jún. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!