Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért történik ez velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok és még soha nem volt kapcsolatom, lány barátaim sincsenek. Egyszerűen taszítom a lányokat.

Nem a viselkedésemmel, és a külsőmet sem tartom undorítónak bár tény hogy a mai korombeli lányok elvárásait tekintve nem vagyok helyesnek mondható. Gondolom a kisugárzásommal lehet probléma vagy nem tudom....

Már vagy 100 féle képpen próbáltam változtatni ezen de egyszerűen nem működik semmi. És nagyon szeretnék már egy kapcsolatot...


Szerintetek mit tehetnék? Jó persze a külsőmön próbálok változtatni, elkezdem 1 hete edzeni egészségesebben étkezni stb, de nem hinném hogy ez önmagában elég lesz. Meg az egy dolog hogy így lehet hogy több lány fog felfigyelni rám, de nekem olyan nem kell aki csak szexet akar. Én igazi kapcsolatra vágyok. Úgymond a nagy ő-t keresem. Tudom hogy ez nyálasan hangzik de ez az igazság.



2017. máj. 6. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Velem is pont ez van, csak én lány vagyok. Kedves, okos, jófej lánynak tartom magam, de a külsőmmel akadnak gondok. Bár vékony vagyom, de kb. ennyi az összes pozitívum. Sokan mondják, hogy túl negatív vagyok. Talán emiatt rossz kisugárzásom lenne? Én próbálok pozitívan gondolkodni, dehát ez nem akarat kérdése. Fiú haverjaim nincsenek, ismerkedni sem akarnak velem. El vagyok keseredve, mert a barátaim mindig dicsérik a külsőm, belsőm, de már ezt is képtelen vagyok elhinni. Inkább csak reménykedek, hogy nálam butácskább és csúnyább lányoknak is van barátjuk, akkor talán egyszer nekem is lesz.

Tudom, ezzel most nem segítettem, de jól esett kiírni magamból. Remélem nem haragszol. :D

17/L

2017. máj. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

17 évesen a nagy Ő-t keresni a mai világban merész egy dolog..

Azzal semmi baj nincs, hogy ilyen fiatalon még nem volt barátnőd, ha végig dugtad volna a fél várost, az keményebb lenne. Szerintem máshol kéne ismerkedned, mint eddig. Ha elkezdtél tornázni, valamilyen sport klubban, a barátaid barátait is megismerhetnéd, stb. A lényeg, hogy nem kell siettetni a dolgot.

2017. máj. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem is siettetem, nem vagyok betegesen rágörcsölve a dologra, csak elég magányos vagyok és jó lenne hogyha volna valaki aki...ja szóval értitek...
2017. máj. 7. 18:39
 4/5 anonim válasza:
Énis pont ilyen helyzetben vagyom hogy nem tudom elfogadni magam mert eléggé vékonynak tartom magam de már barátaim segítségével elkezdtem rajta változtatni és sokkal jobban érzem magam és magabiztosabb is vagyok. Láttam kérdező te is írtad hogy a külsőddel
2017. máj. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

*van problémád hát én azt javaslom hogy próbálj valtoztatni mert én is ezt csináltam és sokkal magabiztosabb vagyok mostmar .

Ha bármilyen kérdésed lenne nyugodtan írj priviben szívesen segitenék neked

17L

2017. máj. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!