Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez?

Figyelt kérdés
Eddig 2 lány tetszett meg annyira hogy úgy éreztem vele kell lennem az elsővel jártunk is nagyon szerettem de kib*szott velem a másodikkal eddig nem jutottunk de amikor szóba került mindig olyanokat mondott amiből látszik h nincs ellenére annyira a dolog de mégis egyik napról a másikra elment tőlem a kedve és nem hajlandó beszélni velem csak én vagyok ilyen szerencsétlen?
2016. aug. 19. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem csak szeretik érezni hogy ők aztán milyen kelendőek igazából ha lesz elég pénzed befolyásod meg elég nagydarab vagy izom magasság ilyenek akkor dögleni fognak utánad. Viszont amíg annyit tudsz felmutatni hogy hááát őőőő tetszel... addig makszimum jobb híján fognak választani.
2016. aug. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kezdem elhinni hogy minden lány ilyen pedig eddig reméltem hogy nem és köszi a választ
2016. aug. 20. 00:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs hogy nyersen fogalmaztam de mind ilyen ez van sajna
2016. aug. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A legdurvább hogy nekem csak olyanok jönnek be akik teljesen másnak tűnnek mint a mai lányok akiket látok mindenhol de valahogy mégis kiderül hoogy ugyanolyanok vagy még rosszabbak is csak megjátszák magukat
2016. aug. 20. 00:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Pontosan megjátszák magukat. Mind ilyen csak a külvilág miatt nem őszinték. Szóval ha találnak egy nagyobb gazdagabb faszit egyből szakítani fognak valami kifogással. Ezért az a tanácsom hogy randizz több csajjal. Ne legyen elég egy hanem kettő három. Mert úgy is szakítanak ha találnak jobbat viszont te is találsz mert ott a többi meg folyamatosan mást is elhívni egyebek. Szóval ne állj meg egynél mert az annyira szééép hanem keress többet. Akivel jól alakul annál állapodj meg végülis ennyi a történet.
2016. aug. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igazad lehet ezt kéne tennem csak hát elég szarul tud nekem esni az ilyen h ezt csinálják ezért nehezebb lesz addig eljutni h találjak valakit akivel már normális kaocsolatom lehet
2016. aug. 20. 00:15
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2016. aug. 20. 00:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Bizony és hiába lesztek eggyütt x éve a csaj ugyanúgy lelép ha talál jobbat

Mindenkivel ezt csinálják nyugi szóval ne vedd magadra

2016. aug. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!