Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha senkinek nem elég jó?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha senkinek nem elég jó?

Figyelt kérdés

Szerintetek miért van az, hogy én soha senkinek nem vagyok elég jó? 17 éves lány vagyok és még nem volt barátom. Tetszem/Tetszettem sok fiúnak, kivéve persze azoknak nem, akik nekem, illetve.. Nem vagyok tökéletes, sőt, sokkal-sokkal szebb lányok vannak nálam, azonban szerintem csúnya sem vagyok, testalkatommal sincs baj, szóval semmi ilyesmiről nincs szó, tanulmányi átlag oké, tényleg, ilyen téren semmi olyan dolog sincs, ami gondot okozhatna.

Több fiú is volt, akivel 'ismerkedtem', de nem voltam nekik elég jó. Az első ilyen fiú az egyik volt osztálytársam, akivel jóban voltam sokáig, aztán osztálykiránduláson ő kezdett el nyomulni, én megörültem ennek, de nyilván nem engedtem neki dolgokat, aztán egy hét múlva összejött egy másik lánnyal. Nem szeretném leírni az összes sztorit, az említett fiúval is ez csak a kezdet volt, a lényeg, hogy több fiúval is úgymond "kavartam" már, de aztán, ha kerestek is utána, egyszer csak megszakadt. Gondoltam arra, hogy biztos azért, mert egy bulis kavarást senki nem vesz komolyan, elítélik, stb. (megjegyezném, hogy attól, hogy vannak ilyen bulis élményeim, még nem tartozom azok közé a lányok közé, akik egy héten kétszer annyi fiúval kavarnak, mint ahány napos a hét..), de volt olyan, hogy azzal a fiúval, akivel én egyszer "összemelegedtem" egy buliban, és nem keresett utána, ő egy barátnőmmel egy pont ugyanilyen bulis kavarás után összejött. És tényleg nem értem ezt, mert vegyük példának ezt a lányt, nem jobb semmivel, sőt, ő tényleg minden buliban kavar valakivel/kikkel, nem szebb, nem okosabb, stb. mégis kell a fiúknak, senki nem gondol rá ezek miatt a dolgok miatt undorral, stb.

Értitek, hogy mit szeretnék ezzel mondani?

Mielőtt még valaki felhozná, nem, nem azt szeretném ebből kihozni, hogy én vagyok a tökéletes, aki mindenkinél jobb. Egyáltalán nem, csak egyszerűen tényleg nem értem, hogy hogy lehet, hogy már mindenkinek van kapcsolata, csak nekem nincs, miért engem nem ,,keresnek" a fiúk, akikkel én is szimpatizálnék, mikor a csúnyának vagy éppen a butának, stb. mondható lányoknak meg semmi ilyesmi gondjuk nincs. Olyan, mintha csak egy alkalomra lennék jó, de kapcsolatot senki nem szeretne velem. Ezt nem értem, mert tényleg nem vagyok olyan lány, aki túl könnyen adná magát, nem kavarok minden buliban valakivel és azt nem értem, hogy akik meg mindig ezt csinálják, azoknak hogy lehet, hogy nem egy kapcsolatuk volt már? Volt, hogy azt mondták, hogy "elérhetetlen" vagyok, de ez sem igaz, mert van olyan barátnőm is, aki tényleg gyönyörű, okos, stb. és felé mernek nyitni..

Tényleg azért kérdezem, mert nem áll össze, úgyhogy kérlek titeket, hogy rendes válaszokat adjatok! Előre is köszönöm szépen!



2017. jún. 7. 23:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Egyszerűen tényleg elérhetetlen vagy. Nő választ párt. Te senkit nem választottál. Akkor mégis mire számítasz?
2017. jún. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
23%
Ne haragudj, de ha már adtad magad egyáltalán ilyesmire, bármiféle kis kavarásodból is lett olyasmi tudod...akkor már egy rendesebb fiúnak nehezen kellenél.
2017. jún. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
# 2 ez rendben van, meg is érteném, ha ugyanannak a fiúnak, aki engem emiatt nem szeretne jobban megismerni, nem egy olyan lány lenne a barátnője, aki tényleg mindig ezt csinálja
2017. jún. 7. 23:48
 4/23 anonim ***** válasza:
75%

17 éves lány akkor se csinál ilyesmit!!!


Én 22 vagyok, barátnőm 20, mégis tudtam rá várni bármi ilyen nélkül 3 évig, mert addig nem volt más.

Hogy lehet, hogy férfiként kibírtam??


Pedig nem vagyok töketlen, sőt messze ellenkezője, csak szimplán nem használom ki a csajokat és biztos sok más 17 éves srác így, aki ugyanígy rendes.


Te nem veszed észre őket, a barátnőmről meg annyit, hogy már megkérdeztem:

-soha az életbe nem adná magát ilyesmire.

2017. jún. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy is, 1 fiúja volt neki is, pedig ő is járt bulikban, s most is még kicsit messze lakik tőlem de nem kell azon aggódnom.

Mert ha valami hiéna közelít tökönrúgja érted??


Egy nőnek oroszlán kell, nem kiéhezett kis nyomik.

Azt javaslom változtass, életet mindig lehet változtatni!!!


JAMES CAMERON, a filmkészítés királya 22 évesen kamionsofőrként végzett!!!

De történt valami és érted...

2017. jún. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Persze, értem, amit mondasz és köszönöm a válaszod, de az az igazság, hogy a kérdésemre még mindig nem kaptam választ.
2017. jún. 8. 00:02
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

Még írok valamit, mert látom komoly a helyzet.

Az élet nem kavarásokról, meg ökörködésekről szól!


Ezt pedig mondom úgy, hogy nekem a filmek teszik ki az életem nagy részét és rengeteg vígjátékot írok!

Kis könyvben gyűjtjük a jobban sikerült poénokat, s ezért még igen vékony az a könyv.


De törekszem érted?

Az ember a fényt kell keresse, az igazi örömöket.

Minden lány életében a legnagyobb és legboldogabb pillanat kéne legyen az első nagy alkalom.


De még ha erről már le is csúsztál, a következő vonatot még elérheted.

De vedd komolyabban.

2017. jún. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

"aki túl könnyen adná magát, nem kavarok minden buliban valakivel"

1. A bulis kavarás alkalmával könnyen adod magad.

2. Minden buliban? Egyben sem kéne! Egy ilyen elég ahhoz, hogy kizárjak egy lányt a "barátnő esélyes" kategóriából, akármennyire intelligens is. (Intelligens lány nem tesz ilyet)

2017. jún. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre a válasz az, hogy azért, mert ott ahol alkalmi dolgok ilyen könnyen és gyorsan megesnek ott NINCS IGAZI SZERETET.


Nem szerelem, SZERETET.

A minimális szeretet a másik iránt, hogy nem használom ki az alkalmat ha részeg, bódult és fektetem le.

Majd ha találsz olyan fiút aki nem kavargat akkor megtalálod a választ is.

De lehet az is, hogy a falhoz beszélek.


Sőt, szinte 100, na jóéjt :D

2017. jún. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Általában ha hasonló témát látok, megpróbálkozok ismerkedéssel (én pancser), bár kapcsolat nem jött össze sohasem így, de nincsenek rossz tapasztalataim, egyesekkel egész jó csevegés összejön. Na a lényeg hogy gondoltam írok neked is, de a leírtak alapján nem tűnsz valami megbízhatónak. "Nem kavarok minden buliban valakivel" Szóval a buli neked sokszor erről szól. Tehát beadtaad magad egyéjszakás húsnak. Szerintem nem csak nálam, de az általad írt személyeknék is ezzel leírtad magad. Én ezt nem igazán tartom normálisnak, főleg nem 17 évesnél. Én ezt mondanám bajnak nálad. Bulirib @ncnak tartanak, barátnőnek valaki arra méltóbbat akarnak maguknak. Bocs ha megsértettelek, őszinte véleményt adtam, nem megsértés a cél, noha keményen fogalmaztam.
2017. jún. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!