Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha senkinek nem elég jó?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha senkinek nem elég jó?

Figyelt kérdés

Szerintetek miért van az, hogy én soha senkinek nem vagyok elég jó? 17 éves lány vagyok és még nem volt barátom. Tetszem/Tetszettem sok fiúnak, kivéve persze azoknak nem, akik nekem, illetve.. Nem vagyok tökéletes, sőt, sokkal-sokkal szebb lányok vannak nálam, azonban szerintem csúnya sem vagyok, testalkatommal sincs baj, szóval semmi ilyesmiről nincs szó, tanulmányi átlag oké, tényleg, ilyen téren semmi olyan dolog sincs, ami gondot okozhatna.

Több fiú is volt, akivel 'ismerkedtem', de nem voltam nekik elég jó. Az első ilyen fiú az egyik volt osztálytársam, akivel jóban voltam sokáig, aztán osztálykiránduláson ő kezdett el nyomulni, én megörültem ennek, de nyilván nem engedtem neki dolgokat, aztán egy hét múlva összejött egy másik lánnyal. Nem szeretném leírni az összes sztorit, az említett fiúval is ez csak a kezdet volt, a lényeg, hogy több fiúval is úgymond "kavartam" már, de aztán, ha kerestek is utána, egyszer csak megszakadt. Gondoltam arra, hogy biztos azért, mert egy bulis kavarást senki nem vesz komolyan, elítélik, stb. (megjegyezném, hogy attól, hogy vannak ilyen bulis élményeim, még nem tartozom azok közé a lányok közé, akik egy héten kétszer annyi fiúval kavarnak, mint ahány napos a hét..), de volt olyan, hogy azzal a fiúval, akivel én egyszer "összemelegedtem" egy buliban, és nem keresett utána, ő egy barátnőmmel egy pont ugyanilyen bulis kavarás után összejött. És tényleg nem értem ezt, mert vegyük példának ezt a lányt, nem jobb semmivel, sőt, ő tényleg minden buliban kavar valakivel/kikkel, nem szebb, nem okosabb, stb. mégis kell a fiúknak, senki nem gondol rá ezek miatt a dolgok miatt undorral, stb.

Értitek, hogy mit szeretnék ezzel mondani?

Mielőtt még valaki felhozná, nem, nem azt szeretném ebből kihozni, hogy én vagyok a tökéletes, aki mindenkinél jobb. Egyáltalán nem, csak egyszerűen tényleg nem értem, hogy hogy lehet, hogy már mindenkinek van kapcsolata, csak nekem nincs, miért engem nem ,,keresnek" a fiúk, akikkel én is szimpatizálnék, mikor a csúnyának vagy éppen a butának, stb. mondható lányoknak meg semmi ilyesmi gondjuk nincs. Olyan, mintha csak egy alkalomra lennék jó, de kapcsolatot senki nem szeretne velem. Ezt nem értem, mert tényleg nem vagyok olyan lány, aki túl könnyen adná magát, nem kavarok minden buliban valakivel és azt nem értem, hogy akik meg mindig ezt csinálják, azoknak hogy lehet, hogy nem egy kapcsolatuk volt már? Volt, hogy azt mondták, hogy "elérhetetlen" vagyok, de ez sem igaz, mert van olyan barátnőm is, aki tényleg gyönyörű, okos, stb. és felé mernek nyitni..

Tényleg azért kérdezem, mert nem áll össze, úgyhogy kérlek titeket, hogy rendes válaszokat adjatok! Előre is köszönöm szépen!



2017. jún. 7. 23:42
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, jogosak a válaszaitok, egy percig nem mondtam, hogy nem alja dolog akár egy buliban is kavarni, de..:D

Mindegy, ment a zöldpacsi mindenkinek!

2017. jún. 8. 00:08
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

#11: Akkor miért művelsz alja dolgokat?

Mert feladod az önbecsülésed, hogy végre legyen már valakid?

2017. jún. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Igaz, mindenkiében van valami igazság.

De. Azt e félreértések elkerülése érdekében tisztáznám, hogy a ,,bulis kavaráson" én a smárolást értem, semmi többet.

És itt a kérdés nem az, hogy gáz-e, ha csináltam már én is ilyet, mert TUDOM, HOGY GÁZ, hanem az, hogy azoknak a lányoknak, akik mondjuk nem csak smárolást értenek ez alatt, vagy sokkal többször csináljál/ták ezt, nekik mégis miért lett normális kapcsolatuk?

2017. jún. 8. 00:12
 14/23 anonim ***** válasza:
22%

THANK YOU THANK YOU THANK YOU


Ez aaz év prankje volt, Chris Rock, Adam Sandler és Mel Brooks már veszi is a jogokat a poénra.


Teszi itt idézőjelbe minden, komolyan leány.

Bolond vagy?


Josh voltam, de már tényleg alszok :D

2017. jún. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Még annyit azt tényleg alszom, hogy akkor valószínűleg rendes lány vagy és nem hiszem, hogy bármi miatt kéne aggodnod.


CSAK a csókvírussal vigyázz, nehogy aztán jövőhéten írd itt nem-e kaptál AIDS-st vagy valami

2017. jún. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

#13: Igen, én is a smárolást értettem a dolgok alatt, de a véleményem változatlan.

Hogy azoknak a lányoknak hogy jött össze normális kapcsolat? Normális sehogy. Ezek könnyen kapható lányok, akikre ugranak a kevésbé igényes srácok. Lesz belőle egy kapcsolatnak nem nevezhető sz.r két felszínes emberrel.


Tanultál a dologból vagy a jövőben is tervezed tovább űzni?

2017. jún. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
69%

En kicsit mashogy fogom fel a kavarast. Lehet olyan lehetőseg is h a kérdező az evek alatt belefasult abba hogy nem jott neki össze a kapcsolat normális módon ezert próbálta ki a bulikban kavarast hátha ez eredmenyesebb lesz mint a tobbi lany eseteben akikrol beszélt.

A valasz a kérdésedre pedig h gorcsolsz rajta. Zavar teged h nincs pasid mig a tobbieknek van ezert mindent megteszel h neked is legyen. Azonban minel kétségbeesettebb probalkozasokat teszel annal biztosabb hogy nem lesz normális kapcsolatod. A szerelem nem a bulis cuccokban fog letrejonni ezt te is tudod...szerintem ezzel hagyj fel mert csak rontja a rolad alkotott kepet persze csak akkor tedd ezt ha komoly kapcsolatra vágysz. Hogy mit tegyél? Legy turelmes es varj...az elet olyan kiszámíthatatlan...az en barátnőmmel ugy kezdtük hogy egy fogorvosi rendelo elotti varoban jott hozzam oda beszélgetni mert unatkozott...sosem gondoltam volna aznap reggel hogy egy 5 eve tartó kapcsolat partnerét fogom megismerni ott a varoban.

A lényeg hogy ne keresd ne erőltesd...mert ha eljön az ideje...a szerelem jon el hozzád...en sem hittem el korabban...en is probalkoztam netes tarskeresovel mindennel...amig gorcsolsz rajta kudarc lesz...tudom hogy nehéz de tereld el a gondolataid. Ha sikerul hidd el mashogy néznek majd rad...en mindig meg tudom allapitani h ki el normális életet és ki az akinek mar szinte maniakusan kell egy pasi/csaj. Hidd el...ez latszik az embereken...csak a puszta viselkedeseden is. Es a maniakus orultekhez nem igazan vonzodnak az emberek. En azt javaslom sportolj...en azzal jottem ki ebbol az allapotbol. De igazából bármi más is lehet amit rendszeresen csinalsz..sok idodet lefoglalja es eltereli a gondolataid. Par pelda: uszas gitarozas futas tenisz biciklizés olvasas tanc.

Fiatal vagy még es sosem tudhatod melyik nap jon el a te időd..de a lényeg hogy higyj benne hogy eljön mert eljön csak elj normalisan es kuldozgesd a jeleket a szimpatikus fiúknak. De akar te is kezdeményezhetsz beszélgetést egesz nyugodtan..:) a lényeg h valtoztass a jelenlegi eletmododon! Remelem segitettem :)

2017. jún. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
30%
Ha lehet veled komolyan beszélgetni, nem pedig egy hülye ..... vagy, akkor írhatsz.
2017. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát! :D
2017. jún. 8. 11:55
 20/23 anonim ***** válasza:

Jó, itt mindenki olyan okos, és erkölcsös, de akkor mégis hol ismerkedjen?

Ez fiúként nekem sem tetszene, hogyha valaki mindenféle ilyen rövid kapcsolatokba beleugrana.

Két dolgot tegyünk fel: vagy egy "könnyű" csak vagy, vagy egy elkeseredett (?) ember, aki nem akar egyedül lenni.

Az egyedüliseget szerintem nem így kell megoldani (persze, beszélek én, teljesen magányosként lol).

Nem lehet, hogy nem a megfelelő körökben vagy?

17f

2017. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!