Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem vagyok "népszerű"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok "népszerű"?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy szó szerint még csak rám sem néznek a lányok, illetve ha rám is néznek akkor sem olyan arckifejezéssel hogy "helyes srác" hanem inkább olyannal hogy "Ki ez a nyomorék?!"


Persze értem én hogy nem vagyok helyes srác, nem is származom pénzes családból nincs autóm se vagy motorom, de azért nem akarom elhinni hogy már lassan 4 éve próbálgatok ismerkedni ha tudok (Mondjuk nincs rá sok alkalmam mivel a diszkókat,strand bulikat, meg az ilyesmiket rühellem mivel nem találok ott olyan társaságot akikkel jól érezném magam, és olyan eseményekre nem tudok elmenni amik engem érdekelnek mivel egyrészt messze vannak másrészt pénzem sincs igazán rá harmadrészt pedig nincs is nagyon kivel elmennem) és mégsem jutottam még el egy sima randiig sem.


Egyébként 17 éves vagyok, nem mintha sokat számítana, jó persze tudom hogy elcseszett egy korosztály ez jelenleg, és gondolom emiatt is van sok ilyen story mint az enyém azok közt ebben a korosztályban akik nem felelnek meg a velük ellenkező nem ideáljának, és....és...és, mi a sz**rt akartam ebből most kihozni?! Mindegy, elfelejtettem...


És most rámegyünk szépen a kérdés ki írása gombra és reméljük hogy kicsit okosabbak leszünk utána. Bocsi a kisregényért.



2017. jún. 11. 23:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Lehetetlen? Akkor ezt mondd meg nekik is légyszi, mert úgy látszik ők erről nem tudnak.


Persze hogy beszélgettem és ismerkedtem is személyesen lányokkal.

És alakultak is ki barátságok, illetve én azt hittem hogy ki alakultak csak utána ugye meg tudtam hogy a hátam mögött mit mondanak rólam a "barátaim".

2017. jún. 12. 16:32
 12/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, én majdnem ugyanígy vagyok, bár az osztályban elfogadnak meg bírnak, de vannak helyzetek, mikor eléggé hátul vagyok a rangsorban, főleg, hogy nem vagyok az az osztály menője típus ( Nem is szeretnék az lenni). Nálunk úgy van, hogy van 3-4 srác az , plusz 4-5 csaj az osztályban, ők a menők, a többiek meg csak úgy elvannak. Ráadásul a menők körében soha sem lehet tudni, ki kivel van együtt, meg ilyesmi.. Mindezt csak azért írtam le, hogy lásd, osztályban/ gimiben nem olyan egyszerű, mert ha az egyik menő csajozni próbál, nem szól neki senki, de ha egy magamfajta típusú próbálkozik bárkivel az osztályban, már megy a baszogatás... Ezért osztálytárssal nem érdemes, plusz az sem szerencsés, ha valaki tetszik, de amúgy egy beképzelt ....., ezért az első próbálkozásnál jól beszól az adott embernek.. Ne görcsölj rajta szerintem, előbb-utóbb lesz majd barátnőd (:
2017. jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ja tényleg el magyarázná valaki hogy mi ez?

Mondok valamit egy csajnak amiből rá lehet jönni hogy esetleg be jön, akkor ezt úgy kezdik híresztelni mondogatni hogy azt várják hogy ez nekem rossz legyen. És a kérdésem miért? Baj hogy be jön egy csaj vagy hogy én érdeklődök a másik nem iránt? Baj hogy én nem a saját nememhez vonzódok? Baj hogy nekem van egy egyéni értékrendem és ízlésem? És baj hogy ki akarok kezdeni egy lánnyal? És ez még akkor a legszebb amikor a lány csinálja. De volt olyan is hogy fiúk beszélgettünk egymás közt és úgy.

2017. jún. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!