Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

David134 kérdése:

Minden a külső?

Figyelt kérdés

A legjobb barátomnak még nem volt kapcsolata és az ő elmondása szerint azért mert nem úgy néz ki mi a mai "menő srácok" de szerintem ez hülyeség.Mert amúgy egy nagyon vicces srácról beszélünk. De tudom hogy ő ezt soha nem merné kitenni ide én megteszem: [link]

Téynleg ennyire rossz az önértékelése?



2017. jún. 15. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz az önértékelése. Tisztában van vele, hogy nem 10/10. De ettől még simán lehet kapcsolata, mert nem csúnya. Főleg, ha ehhez még jó belső tulajdonságok is társulnak.
2017. jún. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van. Ezen kívül, kicsit törődhetne még magával, vágja le a munkásbajszot, haját be lehet lőni, nem lesz az rossz :D
2017. jún. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz a külseje, tényleg lehetne igényesebb, de különösebb gond kép alapján nincs vele. :D

Nem tudom mennyire hangoztatja, hogy elégedetlen magával, de remélem nem úgy próbál csajozni, hogy panaszkodik, hátha megsajnálják. Csak mert valaki ilyen, aztán rinyál, hogy nincs senkije (meg nem is lesz ha így folytatja). xD Minden esetre ha netán ezzel próbálkozna, beszéld le róla. A nőknek magabiztos pasi kell, aki kiáll magáért, nem hisztigép, aki olyan, mint egy kis öcsi. Nem is egoista pattogó bunkó, az meg a másik véglet... :D

Szerintem mondd azt neki, hogy elsősorban magával legyen elégedett, ne azzal foglalkozzon, hogy a lányoknak mi kell. Ha páwát csinál magából, biztos talál valami plázaszauruszt, de azzal 2 értelmes mondatot nem fog tudni váltani. Hasonló hasonlót vonz.

18/l

2017. jún. 15. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ronda lenne.
2017. jún. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"a legjobb barátomnak" :DD
2017. jún. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerek ronda, hülye embert is, de még az is hamarabb becsajozot mint én, szóval kétlem..
2017. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én se vagyok egy Brad Pitt, mégis több barátnőm meg alkalmi kavarásom volt már. :D
2017. jún. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!