Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak egy rendes lányt?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy mi lehet a probléma. Évek óta próbálok keresni, találni egy olyan lányt, akiben megbízhatok, és ugyanúgy szívből szeretne engem, de eddig még nem igazán leltem rá olyanra. Nem nézek ki gázul, van stílusom, és tudom mindennek, hogy hol, mi a helye. Vajon mi a lehet gond? 20/F

2017. jún. 25. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Sok lánynál próbalkoztál már és úgy nem jött össze?
2017. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Ne keresd olyan erőteljesen. Egyszer ugyis meg fogod találni azt a lányt akit szerethetsz, és aki szintén szeretni fog téged. Aki nem keres hamarabb talál :D Hidd el, rád fog találni magától is, akár hol vagy
2017. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én sem tudom :(

Hasonló helyzetben vagyok

17/f

2017. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3

Még neked is van egy csomó időd :D

17/l

2017. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na meg a kérdezőnek is sok ideje van még tálalni valakit ;)
2017. jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ne stresszelj!!!! El jön a te időd is ,ha rendes lányt szeretnél akkor ne azokkal foglalkozz akik 20 kg smink nélkül ki nem megy az utcára, én pl 21 éves vagyok nagyon kötődős típus,mindent meg teszek annak akit szeretek (nem hülyeséget),imádok főzni és gondoskodok típus vagyok,de ez sem elég a mostani fiúknak csak azert mert nincs rajtam 20 kg smink és nem járok olyan ruhában amiből kint van a fél p***ám !Ilyen a világ ne szomorkodj el jön a te időd is ! Sok sikert!21L
2017. jún. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rossz helyen keresgélsz s talán nem látod hogy az orrod előtt ottvan. hiszen a fiúk csak az olyanokat veszik észre keginkább akin tucat smink van nem pedig a természetes szépséget!Próbálj a szíveddel dönteni nem pedig a szemeddel és a fejeddel ! Olyan lányopknál próbálkozz aki természetes és hidd el sikkerrel jársz majd csak minden jó helyen jó időben.17L
2017. jún. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6+kérdező= igaz kapcsolat kezdete lehet 😮
2017. jún. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 RuruzsaSzandoru válasza:
Mindenki csak akar, de senki sem szeretne adni. Magyarul valoszinuleg magadon kell valtoztatni. Neked kell beleadni kitartast es valtozast. Esetleg kompromisszumot kotni. Tipikusan ez a nem talalok rendes lany problema forrasa, hogy az emberek olyan part akarnak akik nem az ok sulycsoportjaba tartoznak. Vagyis akit pl te szeretnel az nem foglalkozik veled, mert nem vagy az esete, aki meg teged szeretne azt figyelembe sem veszed. De erre majd magad fogsz rajonni. Sok sikert.
2017. júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ne legyél rámenős mert azzal csak elijeszted a lányt :))) és ne akart csókolózni az első tali után
2018. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!