Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek a magany ellen?...

Mit tegyek a magany ellen? 31/F bar nem hiszem, hogy valaki segithetne csak szavakkal.

Figyelt kérdés
Nagyon maganyos vagyok. Meg soha nem volt kapcsolatom lannyal, a csaladommal sem jo a kapcsolatom. Ugy erzem, maga az elet gyozott le. Vesztesnek erzem magam az eletben.

2016. okt. 27. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Találj magadnak egy hobbit, amiben kreatívan kiélheted magadat. Amikor majd az tetszeni fog, és nem azzal foglalkozol, hogy mekkora egy szerencsétlenség vagy, akkor majd lesz kapcsolatod is.
2016. okt. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Menj el minél több helyre, keress annyi társas elfoglaltságot, amennyit csak elbírsz. Járj el futni, kezdj el sportolni (pl íjászatot sokan kezdik el felnőttként és elég jó társaság tud lenni némely egyesület, nem is kell rögtön holmi hozzá.) Vagy internetes fórumokhoz is csatlakozhatsz, például ha szeretsz olvasni, szóba jöhet esetleg egy filmesklub, filmes fórum, akármi.

Munkahelyen milyen a kapcsolatod? Régebbi haverok esetleg?

Én ha magányos lennék, megfontolnám, hogy befogadok egy háziállatot.

Ha hiszel Istenben vagy istenekben, esetleg vallásos vagy/voltál, felkeresnék egy gyülekezetet (NEM szektára gondolok). Mert nekik is vannak közösségeik (keresztényeknek, krisnásoknak, muszlimoknak, stb), és ugye mindenki elmegy a maga istentiszteletére meg egyebek, de időnként vannak közösségibb programok is. Nálunk legalábbis szokott lenni időnként.

Egyébként beszélgetni is szívesen beszélgetnék veled, de hatalmas különbség van köztünk (amiben csak lehet ilyen, te javadra) szerintem elég sokmindenben.

Sok sikert, remélem hamarosan jobban leszel!

2016. okt. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Járj klubokba, találj valami hobbit, sportolj, utazz, szerezz élményeket. Hidd el, ha nyitsz és extrovertáltabbá válsz jönni fognak a kapcsolatok maguktól is!
2016. okt. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, bár az enyém még rosszabb, mint a te helyzeted. Tanácsot nem tudok adni, csak azért írok, hogy tudd, van még legalább 1 ember a földön, aki átéli ezt, és együtt érez veled.

F/36

2016. okt. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es: akkor neked is ajánlom a hozzászólásomat és a kérdezőnek is, hogy csak próbálja ki az ötleteket, mert innen a net túloldaláról elég nehéz nem "csak szavakkal" segíteni.

Sok szerencsét mindkettőtöknek, remélem nem haragszotok <3

2016. okt. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem haragszom. :) Sőt köszi hogy írtál. A tanácsok egy részét megfogadtam, de nem váltak be. A többi részét eddig nem tudtam megfogadni. Amúgy írtam neked.
2017. jan. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én is ilyen voltam, elkezdtem randizgatni lányokkal nagyon sokszor beégtem de végül sikerült rátalálnom valakire azóta jó minden. próbálkozz! gyakorlat teszi a mestert attól hogy otthon ülsz nem lesz jobb 22F
2017. márc. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2017. máj. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt találhattok néhány jó tanácsot. Igaz, tizenéveseknek szól elsősorban, de idősebbek is kaphatnak pár tippet:

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!