Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok béna a csajozásba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok béna a csajozásban? 17/F

Figyelt kérdés
Nem vagyok félénk a lányok közelében, gyakran szoktam viccelődni és a lányok szeretik is a társaságomat, de ha közeledek valakihez, akkor az azt mondja, hogy nem jövök be neki. Pedig elméletileg humoros vagyok, és az osztályban is általában én vagyok a középpontban. Valamennyire ki vagyok gyúrva, és azért bűn ronda se vagyok (mondjuk olyan nagyon jóképű se). Vajon miért van ez? Miért mindegyik lány csak a barátom lesz?

2017. jún. 29. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Game of Friendzones :D
2017. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Erre itt senki nem fog neked normális magyarázatot adni ,ismernünk kéne ahhoz hogy normálisan elmondjuk és jó hosszan.


Lényeg hogy nem a kedveskedést kell betolni mindig, az a baj hogy ezt sokan félre értik és egyből arra gondolnak hogy a kedveskedés ellentéte a bunkóság kell akkor... pedig nem.


Magabiztosság :)

ez a lényeg..


pacsi x)

2017. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nekem van magabiztosságom, mondom a lányokkal merek beszélgetni, még azzal is aki tetszik nekem, de ők soha se viszonozzák azt ha közeledek, max elzavarnak onnan.
2017. jún. 29. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:

küldj képet

17/l

2017. jún. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem 21 évesen van ez XDD Túl kedves vagyok, és igen, ez nem vezet célra, csak hogy mindenki nagyon szeret veled lenni, de semmi komoly, meghallgatod, hogy milyen rossz a seggarc pasija mellett és ennyi :D Nem barátkozni kell, hanem "csajozni" céltudatosan, nem szabad, h úgy tekintsenek rád,mint egy aranyos fiúbarátra, aki a pasija mellett lelkitamogatást nyújt...
2017. jún. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha azt mondod, hogy az a probléma, hogy túl kedves vagyok. Akkor min változtassak? Legyek bunkóbb vagy mi?
2017. jún. 30. 14:32
 7/8 IKii válasza:
60%

Majd megtalálod az igazit ne aggódj!Csak türelmesnek kell lenni.Igaz manapság a lányok nagy része olyan mint egy sarki magánvállalkozó de vannak normálisak is (az én osztályomban is egy csomó olyan lány van akik szinte már bugyit hordnak olyan rövid a nadrágjuk és már nem szüzek)


Kitartás :)


15/L

2017. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5ös vagyok, hát ha tudnám, h mit kéne csinálni,nem itt tartanék :D Nem hiszem, h bunkónak kellene lennünk, csak lehet kicsit leszarni őket és másképpen viszonyulni a lányokhoz, nem barátkozni, hanem felkelteni az érdeklődését, persze ezeket így egyszerű leírni, én se vágom hogy kéne, nyugi :DD
2017. júl. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!