Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes lenne még próbálkozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne még próbálkozni egy lánynál ennyi eltelt idő után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még a múlt év végén ismertem meg egy lányt (kb. 7 hónapja) egy közös ismerősünkön keresztül, egy sörözős-beszélgetős este alkalmával. Már aznap este erős vonzalmat éreztem iránta, amit úgy láttam, hogy viszonzott is felém. Kellemes volt egymás társasága, viszont sajnos jelent volt a barátja is, emiatt a későbbiekben nem igazán próbálkoztam nála, úgy gondoltam, már foglalt, és nem akarok a "felesleges harmadik" szerepében lenni. Azóta eltelt pár hónap, és bár azt hittem, hogy eddigre elfelejtem, még mindig eszembe jut, és bánom, hogy nem alakult ki több köztünk. Ti mit tennétek hasonló helyzetben? 18/F

2017. jún. 30. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő boldog a barátjával akkor nem lenne helyes hogyha te szétakarnád őket választani.
2017. jún. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha foglalt, akkor semmit. Nem furakodnék oda.
2017. jún. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!