Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka hogy nem találok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Peterson998 kérdése:

Mi az oka hogy nem találok senkit?

Figyelt kérdés

Semmi szenvedés vagy nyavalygás céljából, de már öszintén kivagyok, hogy 1 csak olyan valaki aki mondjuk nem a 127. Buli helyről szökött más lányok

Mindenki azzal jön miért nem bulizok vagy ismerkedek neten

Akkor megmondom..

Egy edzőterembe járó, közvetlen, nyugis 19 éves animés (Igen animés bármely furcsának hangzik)

Srác vagyok aki most végzett a sulival is :/ ...és igen persze vannak dolgaim, céljaim, kötelességeim..de olyan egyedül érzem magam..

(Mint mondtam semmi ön sajnáltatás céljából)

De az utolsó barátnőm is lassan 1 éve hogy dobott és mint utolag kiderült kis fellángolás voltam..

Nem tudom ti hogy vagytok az egyedülléttel,...de ennyire nehéz lenne párt találni vagy csak beszélgető társat? Mert felőlem bármi lehet téma.. Hajlok sok minden felé...de ahova járok pl edzeni ott 0% esély erre...

És nem vagyok az az ismerkedjünk a Badoon tipus..

Tényleg ennyire nehéz vagy bonyolult ha nem jársz bulizni vagy ilyesmi?


2017. júl. 4. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hat igen, mert ha csak otthon ulsz a kanapen nem fog egy lany sem bekopogni az ajtódon hogy jarni szeretne veled. Ha az edzőteremben nincs eselye akkor igenis el kene jarni ide oda es ismerkedni.

Hajrá!

2017. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki, ismerj meg új embereket! Nekem pl. animés barátnőim tök sok ilyen helyre járnak, és elég jó közösségek vannak. Nézz utánuk, és hajrá, ki a szobából, be az emberek közé! :)
2017. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!