Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tanácsoltok? 15/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nekem nagyon tetszik és meg szeretném jobban ismerni de attól félek ha ráírnék nyomulósnak tartana és ha rá is írok milyen indokkal írjak rá vagy ha nem is írok rá akkor hogyan tudnám jobban megismerni viszont van egy kis gond mert az exe az én barátnőm és ha megtudná hogy ráírtam vagy beszéltem vele tuti összevesznénk és azt nem akarom viszont a csávó meg nagyon tetszik és mindenképp szeretném megismerni

2017. júl. 9. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
he?
2017. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem irjal rá nyugodtan, a csajszi ugysem tudja meg ha te nem mondod el:))

Szerintem nem tartana nyomulosnak én is rá irtam egyszer arra a sracra aki bejött es most a baratom:) sok sikert és ne felj jó lesz az😘

2017. júl. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ráírsz, kérdezd meg tőle, hogy telik a nyári szünet, és van-e kedve közös programhoz. Ha elmegy, akkor ott már élőben tudtok beszélgetni mindenről. Ha a barátnőd már nincs vele, akkor mégis milyen beleszólása lenne abba, hogy kivel van a srác?
2017. júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos, az ilyen helyzetek tényleg nehezek. En is voltam mar igy. Abban a különbségben, hogy a barátnőm csak szerelmes volt a fiúba, de titokban en is. Aztán kiderült, hogy a fiu belém szerelmes. De en végül a barátnőmet választottam, és bár nagyon fajt, most, hogy itt vagyok, ugy érzem, jól döntöttem.


Hiszen akármennyire szereted a fiut, nem jobb az, ha őt választod. Hogy miért? Megmondom. Az imádott fiúval együtt leszel egy (hosszabb-rövidebb) ideig, miközben nagyon boldogok vagytok, aztán szinte biztos, hogy szakítotok. Közben elveszíted a barátnődet, és a kapcsolatod közben is kínozni fog a bűntudat.


Meg azért az sem biztos, hogy összejön. Ebben az esetben meg az is lehet, hogy a barátnőd megtudja, hogy titokban ki akarsz kezdeni az exével, es akkor nincs barátnő, nincs pasi.


Harmadik lehetőség, a kiskapu meg az, hogy először is beszélsz a baratnoddel. Elmondod neki, hogy mit érzel a fiu iránt. Megkérdezed, hogy zavarná-e, ha nyitnál a srác fele. Ha azt mondja igen, akkor minden rossz érzés nélkül mehet a menet. Ha azt mondja nem, akkor meg nincs mit tenni.


De személyes kedvencem az ilyen esetekre, hogy ha felelsz vagy merszezünk, akkor úgy csináljuk a köröket, hogy mindenkinek válaszolnia kell a kérdésre (a barátaimmal szoktuk játszani), es ugy, hogy egy felelés kör, egy mérés kör. Es akkor (én szoktam lenni aki a "felelés" körnél kérdez) megkérdem, mit tennél, ha a barátnőd összejönne a szerelmeddel/exeddel. Igy anélkül megtudod a valaszt, hogy bevallanal neki mindent, es esetleg neheztelni kezdene rád. Én azt javaslom, válaszd ezt.


Remelem segítettem, es bocsi a regényért! ;)

2017. júl. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!