Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszek senkinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek senkinek?

Figyelt kérdés
Állítólag nem vagyok csúnya,de mégsem volt még senkim,és nem is tetszettem másnak.Ez miért van?
2017. júl. 10. 08:39
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem tetszel senkinek sem ha azt sem engeded meg hogy megismerjenek.. külsőmet leírni lehetetlen.... hát ilyen hozzá álással lehetetlen is hogy legyen pasid...Nem ismer senki sem.. mert nemis engeded meg.. fura egy lány lehetsz ezekszerint..
2017. júl. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Kiismerhetetlen vagy ?? perszehogy ha nem hagyod hogy kiismerjenek (megfejtsenek)..
2017. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
És azt hogyan csináljam?
2017. júl. 10. 10:47
 24/31 anonim ***** válasza:

Valami bővebb információt írj, nem kérünk túl sokat, csak hogy szerinted miért nem mennek oda a fiúk?

Azt mondod kiismerhetetlen vagy... De szeretnéd, hogy megismerjenek. Miben nyilvánul meg a kiismerhetetlenséged?

Ez így tényleg titokzatos, ami alapjáraton nem is gond a fiúknak, de ha nem is engeded, hogy közeledjenek, akkor érthető, ha nem foglalkoznak Veled. :)

2017. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Nem tudják,hogy kiismerhetetlen vagyok,mert nem jönnek oda hozzám,értsd meg.Suliban meg senkivel nem beszélek.Nem ismernek,csak látásból.
2017. júl. 10. 12:43
 26/31 anonim ***** válasza:
Aki nemismer nyilván azt tudja hogy kiismerhetetlen vagy..(logika)azt fogják gondolni.. próbálkozz akkor Te ismerkedni, és nyitottabb lenni az emberek felé.. és szerintem te túl zárkózott vagy azért nemengedsz magadhoz senkit se így nem ismernek ki értsd meg.. spoiler:elég nagy hülyeségeket hablatyolsz.. pedig aki okos (itt) az már rájött hogy mi a baj veled..
2017. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Mi a baj velem?
2017. júl. 10. 13:00
 28/31 anonim ***** válasza:
Gyere rá saját magad, hiszen nem engeded hogy ki ismerjünk így nem tudunk segíteni.. spoiler: Nem a külsőddel lessz baj hanem a belsőddel (szerintem)
2017. júl. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Na,akkor mondd,mi a baj velem.Mesélj. :D
2017. júl. 10. 13:12
 30/31 anonim ***** válasza:
Írom,nem mondom :D nem ismerkek téged így nem ítélhetlek el.. egy véleményem van az írásod alapján hogy annyit mondogatod hogy kiismerhetetlen vagy akkor az lessz a baj hogy te az a szolíd visszafogott visszahúzódós lehetesz ha már a suliban sincs egy Best Friend :D zárkózott lehetsz szerintem ha nem engeded hogy megismerjenek:p.. aki meg NEM zárkózott az meg szívesen ismerkedik vagy ha nem is akkor hadja hogy megismerjék (barátai legyenek)..azt is írtad hogy a külsődet lehetetlen leírni.. szóval nem vagy magaddal megelégedve ? önbizalom hiányod lehet.. De ettől még meg változhatsz csak akarnod kell,mink nemtudunk téged megváltoztatni hiszen csak annyit tudunk hogy lány vagy me 16 éves.. szóval ha meg akarsz változni akkor tegyél érte :). és nemhiszem hogy senkinek se tetszel.. biztos van olyan csak nemtudsz róla.. nyilván olyannak aki nem mondja a szemedbe szia tetszel..Szóval fel a fejjel :)
2017. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!