Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért blokkolok le amikor a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért blokkolok le amikor a közelemben van az a lány aki tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik és úgy tudom én is neki de ő se mer kezdeményezni meg én se. De oda jön abba a társaságba néha egyedül nem tudom, hogy jelnek vegyem-e ezt. És az az érdekes, hogy van olyan nap amikor teljesen az ellenkezője vagyok elhülyéskedek a munkahelyen is úgy kell lelőni sokszor, de nála teljesen zavarba jövök és max köszönök neki. facebookon bejelöltem vissza jelölt 1 perc alatt és rám is írt meg ha ráköszönök facebookon akkor egyből videóhívás meg egyebek, deszemélyesen meg kukák vagyunk mindketten. Tudom, hogy nekem kellene kezdeményezni, de egyszerüen nem jut a számra téma amit mondhatnék neki. Mégis hogy jöhetnék össze vele hívjam el a városba és úgy kettesben beszélgessünk el hátha jobb lenne?
2017. júl. 12. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában neten keresztül bátrabbak az emberek. Azért személyesen mégis ott áll előtted és azt se tudod mit mondj. Valahogy neten könnyebb beszélgetni, legalábbis a többségnek.
2017. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ez, mert őt jobbnak gondolod magadnál. Ne rendeld magadat a lény alá, legyetek egyenrangú felek, vagy inkább még te legyél az enyhén domináns. Nem kell félni tőlük. Sokszor fordul elő, hogy a szép lányok ugyanúgy sikertelennek tartják magukat, mert senki se mer ismerkedni velük. Pedig, ha bártan odamennél hozzá, már félig nyert ügyed van sokszor.
2017. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

,,Te Rozi, most nyílt itt egy Café Latte kávéház, és úgy megkóstolnám az eredeti olasz kávéjukat. Nem lenne kedved velem tartani? Jutalmul meghívnálak egyre!" :)


Ha odajön hozzád, már nyert ügyed van egyébként. Szóval miért nem hívod el? Egy idő után majd besértődik és levegőnek néz, erre vársz?

2017. júl. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Holnap oda állok elé és elhívom valahova lesz ami lesz. Köszönöm a válaszokat majd tájékoztatlak benneteket a fejleményről.
2017. júl. 12. 23:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogyan sikerült? :)
2017. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sikerült :) nem is volt olyan nehéz azt mondta el jön velem nagyon szivesen bárhová :)
2017. júl. 15. 06:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Örülök a sikerednek! :)

További sikeres csajozást :)

2017. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!