Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy visszahúzódó 22 éves pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy visszahúzódó 22 éves pasi hol és hogyan tudna ismerkedni?

Figyelt kérdés
A leszólítós módszer sosem volt az erősségem, idegenekkel nem szoktam beszélgetést kezdeményezni sehol legtöbbször így a csajok leszólításában sincs sok sikerem, nem tudom magamat adni. Ismerőseim szerint jó a humorom, szeretem a sportot, szeretek túrázni, biciklizni, olvasni. Szívesen járok színházba. Rossz indulatú, lesajnáló válaszok helyett tippeket várok.

2016. szept. 2. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Az egyik exem is pont ilyen, bár ő 30 éves volt, amikor megismertem és még mindig szűz. Az interneten ismertem meg, egy játékoldalon. Sokáig chateltünk, míg az első randira sor került. Félénkeknek nagyon jó az internet adta lehetőség, bár nagyobb az esély a csalódásra is, hiszen élőben mindenki teljesen más, mint képeken.
2016. szept. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Esetleg baráti társaság segítségével próbálkozhatnál.:) Biztos van olyan haverod pl, akinek van nője és a csaj baráti társaságával esetleg ismerkedhetnél. De ez csak egy példa a sok közül. Vagy ha vannak lány haverjaid akkor az ő segítségüket is kérheted.:) Vagy pedig összeszeded magad, bátorság. Hidd el a visszautasítás sem ciki, hisz közben tapasztalatot szerezhetsz. Meg ha nem úgy fogod fel hogy hú ez most mekkora beégés, és az önbizalmad még lejjebb megy, hanem előnyös oldalról próbálod meg felfogni, hogy mi az amit nem jól csináltál, vagy miért nem volt megfelelő a személy, előbb utóbb sikerülni fog! Sok sikert kívánok, hidd el csak az első lépés nehéz, utána már megy magától! :)

22/N

2016. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Ez azért ugy hangzik, hogy jo lenne ismerkedni, de ezért tenni valamit már nem akarok. Gyertek lányok megeröszakolni!
2016. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Merre laksz? :) 21/L
2016. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert mész megerőszakolod? :D
2016. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2016. szept. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus vagy a leírás alapján, örülök, hogy szeretsz színházba járni :) Eljönnél egyszer velem? Csak úgy :) 21/L
2016. szept. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A felhasználó ***** válasza:
A hétvégi raidben, két boss között.
2016. szept. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!