Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnél visszahúzódó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnél visszahúzódó lánnyal/lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Eléggé visszahúzódó vagyok, és talán velük könnyebb lenne ismerkedni.


18F



2017. júl. 13. 20:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
jelenn 17L
2017. júl. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 sziszen55 ***** válasza:

Én is visszahúzódónak számítok a barátaim szerint.

Én magamból kiindulva a jó fej srácokat kedvelem akik kezdeményeznek

pl: lassan haladnak felém így nem rémisztenek meg a közeledéssel mégis jól érzem magam:D

16/l

2017. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Egyet értek a #7-sel mivel én sem szívesen ismerkednék visszahúzódó srácokkal mivel én is elég tartózkodó típus vagyok így elég kínos lenne szerintem az egész szituáció ahogy mindketten zavarban lennénk. Egy magabiztos srác viszont képes feloldani ezt a feszültséget akár humorral vagy csak egy jó témával.

Most lehet hülyeség amit mondok de lehet te is jobban járnál ha egy magabiztosabb lánnyal ismerkednél.:D

16/l

2017. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Csak egy magabiztos lányhoz meg még kevésbé mernék odamenni :D
2017. júl. 17. 21:49
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom írták-e előttem nem olvastam, de könyvtárakban. A visszahúzódóbb emberek gyakran olvasnak. Mondjuk nem csak vissza húzodó emberek olvasnak, de azok jóval értelmesebbek. Sokszor látok könyvtárban csendesebb lányokat, fiúkat. Velük próbálkozz. Vagy hasonló helyeken. Vagy koncerteken félrehúzódva is félénkebbeket. Azokat is érdemes lehet megszólítani, de csak óvatosan, nehogy kifogj egy 'rossz arcot'.

17/L

2017. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az első jól írja.

Nem tudom miért gondolják azt a félénk srácok, hogy a visszahúzódó nőknek nincsenek elvárásai és majd őket könnyen meg lehet hódítani....ez nem így működik.

A helyedben inkább fejleszteném magam (kommunikációs tréning, személyiségfejlesztő könyvek stb.)

Off: én amúgy is kerülni szoktam a félénk lányokat mert nehezebb eljutni velük a csókig, szexig.

2017. júl. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Amúgy suliban lenne legegyszerűbb próbálkozni,tuti láttál már visszahúzódóbb lányokat.
2017. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!