Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom, hogy miért, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy miért, de valamiért nagyon akarok egy barátnőt. Igaz, hogy ez serdülő kornál "természetes", de ennyire még nem éreztem a barátnőszerzést "komolyan". Elakadtam. Milyen tanácsokat tudtok adni?

Figyelt kérdés

Rövid bemutatkozás: 13 éves fiú vagyok, 173 cm, átlagos testalkattal, kedves vagyok, nagyon sokat szeretek beszélgetni, és a végére még annyi, hogy türelmes vagyok.


Történet: Suli végén már valamit éreztem, hogy nekem "valamire" szükségem lesz, csak azt nem, hogy mire. Július elején tudtam meg, hogy nekem egy "barátnőre" lenne szükségem, amivel nincs is gond, de hogy? Kis városban lakok, nincs akkora ismeretem. Tényleg, miden segítséget, tippet, tanácsot elfogadok. Aki rossz indulatú, az ne itt töltse ki a vágyait, mint pl.: "szidalmazás". Előre is köszönöm a válaszokat! Minden válaszra 2 napon belül válaszolok, de a privátra minnél előbb fogok! És még egy utolsó pár mondat. Aki szeretne beszélgetni, az írjon mindenképp pirvátot! Arra maximum 12 órán belül válaszolok! További szép napot! Köszönöm, hogy időt szántál a kérdésem elolvasásával, és megválaszolásával!



2017. júl. 14. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Most te azzal a céllal írtad ki a kérdést, hogy itt írjanak rád lányok? Legalábbis a rövid bemutatkozásból és a végén lévő dologból én erre következtetek. Nem nagyon értem egyébként a kérdésed lényegét. Arra vagy kíváncsi hogy lehet barátnőt szerezni? Mondjuk beszélgess lányokkal kezdetnek. Nem megsérteni akarlak, de 13 évesen ha ez a kérdés felmerül benned, akkor szerintem még nem állsz készen egy kapcsolatra. Egy módon lehet barátnőt szerezni, ha beszélgetsz lányokkal és a többi alakul magától de remélem, hogy ezt te magadtól is tudtad.

23F

2017. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Értem, mire akarsz célozni, hogy én itt a "csajozásra" megyek, ami nem igaz, csak szívesen "beszélgetnék" pár emberrel, és én ezt a "kritériúmot" jól veszem, mert egyben igazad is van. Köszi a válaszod!
2017. júl. 14. 22:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos fiúnak tűnsz, teljesen udvarias vagy ami a korodhoz képest nagyon ritka. Őrizd meg.


Szerintem ( persze csak az én véleményem ) 13 évesen még elég fiatal vagy egy párkapcsolathoz. Mármint, egy komolyhoz. Komolytalanhoz is csak 13 (12) éves lányok akadhatnak, velük pedig elég sok a dráma, szóval nem ajánlom. Mindenesetre elkezdhetsz "gyakorolni" lányokkal beszélgetni, de inkább 15től kezd ezt az igazi "csajozás-dolgot", egyrészt, mert bár nem ismerlek, feltételezem, hogy nem vagy még elég érett érzelmileg a dologra (persze lehet, hogy tévedek ), másrészt a 13 éves lányok aztán pláne nem elég érettek semmire ( persze lehet, hogy tévedek, de elég sok 13 éves lány ismerősöm volt és van, tekintve, hogy én is voltam 13 éves lány a nem is olyan régmúltban, és hidd el, a legtöbb "korán érő", azaz hamar pasizni kezdő lány ribi lesz. Vagy már az. ), harmadrészt pedig, ha 13 éves vagy, és számításaim nem csalnak, akkor most vagy hetedikes vagy nyolcadikos ugye, nemsokára pedig gimibe mész, szóval most már úgy sincs értelme általános iskolás szerelmet keresni, ha úgyis új közegbe kerülsz hamarosan. Kivéve, ha már hat-, vagy nyolcosztályos gimnáziumba jársz, mert akkor természetesen nincs igazam, és persze lehet, hogy amúgy is sz@r a gondolkodásmódom.


Kicsit elkalandoztam, de szerintem érted, értelmes gyereknek tűnsz.


Namármost, ha ezen túljutottál, és el is olvastad (gratulálok), akkor térjünk rá az igazi kérdésedre, ami nem csupán a saját véleményem a kérdésedről, és esetleg érdekel is téged;

Tehát először is ott az iskola, ahol remekül lehet ismerkedni, ha már nem ismersz mindenkit, mert ugye te vagy a legnagyobb. Akkor neccesebb.

Vannak szakkörök esetleg, az énekkaron szoktak aranyos lányok lenni, és ott nagyon könnyű kiszúrni, hogy ki az, akivel nem kéne szóba állni, mert csak törtet.


Esetleg táborokban, ott például nagyon könnyű mindenféle kapcsolatokra szert tenni ( kivéve ha sulis tábor, és már ugye mindenkit ismersz ), csak nehogy beleess egy lányba, aki amúgy Olaszban lakik, mert akkor nagyon megszívtad. Már az is tök frusztráló tud lenni, ha kiderül, hogy Miskolcon. Érted.


Ha buszon van egy szimpi lány, ne félj rámosolyogni, max hülyének nézz, és nem mosolyog vissza, de hát az az ő baja. Valaki előbb utóbb úgy is szembejön, szóval ne aggódj egy percet se. Kivéve, ha már találtál valakit az elmúlt öt hónap alatt, akkor mindegy, és nem szóltam egy szót se.


16l

2017. dec. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!