Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatnom kellene?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy beszélgetek egy lánnyal (eléggé szimpatikus),de kiderült,hogy van barátja...

Ettől függetlenül még ráírhatok továbbra is vagy ne is próbálkozzak?!



2017. júl. 16. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
szerintem hanyagold ne keverd a szart
2017. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól még lehet beszélgetni.....
2017. júl. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak úgy vagyok vele ,hogy én sem örülnék ha a Barátnőmmel ,,idegenek" beszélgetnének,főleg nem fiúk...ezért érdekel hogy ti erről mit gondoltok :)
2017. júl. 16. 14:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg kellene tudni tőle, hogy milyen a kapcsolatuk. 2 fél kell egy ilyen dologhoz, ha te is szimpi vagy neki és veled jól megvan, akkor miért ne beszélgethetnétek. Gáz akkor van, ha szándékosan tönkreteszel egy jó kapcsolatot és ezzel nehéz helyzetbe hozod a lányt is.
2017. júl. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Semmi szándékom nincsen tönkretenni a kapcsolatukat,de egyszerűen jó beszéletni vele...Csak félek hogy ez vitát szülheg kettejük között
2017. júl. 16. 17:09
 6/9 A kérdező kommentje:

beszélgetni*

szülhet*

Elnézést a hibákért

2017. júl. 16. 17:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudhatod,majd kiderül,viszont ezt a lánynak számításba kell vennie, és ő dönti el,hogy meddig mehet el.

Amúgy hogy kerültetek kapcsolatba? Mennyire vagytok közvetlenek egymással?Bizalmas dolgokról is beszélgettek?

2017. júl. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Több mint harminc éve a nagybátyám élettársának volt egy lánya. A lánynak egy udvarlója, mind a kettőjüket bemutatták nekem. Néhány hét múlva a lány hozzám költözött. Van két fiúnk és boldog házasságban élünk azóta is. Az élet már csak ilyen. Hogy ebből mi következik rád nézve? Abszolúte semmi. Az élet már csak ilyen... :)
2017. júl. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Az utolsó nagyon tetszett :D

További sok boldogságot,erőt ,egészséget kívánok :)

2017. júl. 17. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!