Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért foglalt minden lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalt minden lány körülöttem? :D

Figyelt kérdés
Ez miért van ? Kb. az összes csaj, aki tetszik a környéken azok már mind foglaltak ,és ez most változott meg nem rég :D olyan 1 éve. 16 éves korosztályról van szó :D
2017. júl. 22. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Erről a körről lemaradtál. Lesz egy idő amikor hirtelen szinglik kezdenek lenni, akkor keress gyorsan valakit. De ha van rá lehetőséged keresgélj máshol. Sok sikert :)
2017. júl. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem muszály a korodbeliekkel beszélni. Azaz csak a 16 évesekkel. Nézz főljebb mondjuk 17-18 évesekkel. Vagy akár 14-15 évesekkel. Lehet hogy egy hullámhosszon lesztek.
2017. júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát próbálkoztam 14-15 évesekkel , de nekem az a korosztály sajnos elég gyerekes még :/ testileg lehet elég fejlettek ,de szellemileg azok a lányok , nagyon gyerekesen viselkednek :/
2017. júl. 22. 22:29
 4/6 anonim válasza:
Én pl 18 vagyok, lassan 19, de külsőleg éa belsőleg is levonhatnék 2-3 évet(sajnos), szóval egy kis korkülönbség nem számít :)
2017. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ja, és nekem is egy 16 éves srác tetszik :D mondjuk viszonzatlan a dolog...

(előző voltam)

2017. júl. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát felfelé meg picit fura lenne nekem :D de bejönnek az érettebb lányok :D csak kb. a 99. % uk nem fog a tőlük 2-3 évvel fiatalabbra bukni :/ na megfogadom az első válaszadó tanácsát :D nem tudom mikor lesz következő hullám :D de majd arra felszállok ;)
2017. júl. 22. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!