Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes a lányok kedvéért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes a lányok kedvéért stílust váltanom?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre,hogy a legtöbb lánynak (persze vannak kivételek) a ,,páwa stílus" tetszik (ez nem is baj ne értsétek félre).Szóval azért,hogy nagyobb esélyem legyen a lányoknál váltsak a ,,páwa" stílusra?

2017. júl. 27. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne válts . Nem szabad a többi birka után menni. Mindenki egy különleges egyén . Mindenki úgy öltözik ahogy kényelmes neki . Értsd úgy hogy bérmit fölvehetsz. A véleményekre meg ne hallgass. Ahhoz van kedved amihez akarsz . Ha neked tüdönadrág kell akkor az. Ha kövér akarsz lenni . Mondom bármi vaze. Így sokkal szabadabb minden. Hála istennek nincs korlátozva az hogy mindenki azt vesz fel ami kötelező. Bármit nyugodtan bármit. Lányokból is van több millio féle mindegy.emiatt nem kell stílust váltanod.
2017. júl. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DollarDog ***** válasza:
Nem! "Miért állnál be a sorba?" Szerintem az többet ér ha valakinek saját stílusa van! Biztosan van olyan lány akinek a te saját stílusod jön be! Ne csinálj magadból meleget :D
2017. júl. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez marhaság 28 vagyok és egy csomo tini lány akar velem ismerkedni mert nem talál normális fiút a korosztályában és elég szép lányokrol van szó :D
2017. júl. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Maradj te magad, az egyediség a legnagyobb érték!
2017. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2017. júl. 29. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!