Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17 eves sracc vagyok. Focizom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 eves sracc vagyok. Focizom, foldharcoltam, kosaraztam, atletikaztam. Gaz hogy meg nem volt baratnom? Bennem van a hiba? Csak ertelmes valaszokat

Figyelt kérdés
2017. aug. 3. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A sportnak mi köze ahhoz, hogy nem volt barátnőd? Ha sportolsz is lehet, ha nem sportolsz akkor is. Illetve amint látod igaz ez fordítva is. Gáznak nem gáz, de ha picsogsz attól nem lesz jobb. Lehet benned van a hiba, tegyél ellene ha így nem jó!
2017. aug. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem gáz! Nincs benned hiba majd lesz kapcsolatod ne aggódj de azért tegyél is érte, magától nem fog becsöngetni a lehetőség :)
2017. aug. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy benned van a hiba basszus xd ilyen hozzá állásal a büdös életbe nem lesz csajod :P
2017. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az elsőhöz, hiába vagyok nagyon sportos,sok lányt ez egyáltalán még nem is érdekel. Persze,ha ő is azt sportolja,jó közös érdeklődésnek, de így egy könyvmoly,vagy egy kocka srác(Jómagam :P) Is fel tud szedni hasonló érdeklődésű lányokat.
2017. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Képet
2017. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!