Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Keresztény (katolikus) lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresztény (katolikus) lányok mennyire nyitottak a párkapcsolatra 15 éves korukban?

Figyelt kérdés
15 éves keresztény fiú vagyok és már úgy érzem, hogy készen állnék egy párkapcsolatra, csak eddig olyan keresztényt lányt aki nyitott lenne egy kapcsolatra nem találtam.
2017. aug. 7. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon leszűkíted a kört, ha csak keresztény lány felel meg. Az embereknek csak kis része vallását gyakorló hívő. Nálatok nincsenek egyházi közösségek? Hittancsoportok?
2017. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én nem vagyok lány, de egypár példából az ismerősi körömben, azt látom hogy nem szokott gond lenni ilyennel

2017. aug. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Én katolikus lány vagyok, 16 leszek. Eddig 1 barátom volt, akivel 7 hónapot jártam. Szóval igaziból az hogy valali keresztény szerintem nem befolyásol semmit. Mármint nálunk egy csomó kapcsolat van a suliban (katolikus suli) és senki nem volt úgy hogy azért nem nyitott kapcsolatra még mert keresztény.
2017. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%

Nem akarlak megsérteni, de ennyi erővel én meg írjak ki olyan kérdést, hogy "Fehér férfiak blabla?", mert a fehér fickók jönnek be nálam?


Amúgy viccet félretéve... egy kicsit megértelek (...15 vagy, nem fogok politizálni), bár ez a nagy vallásosság nem fér a fejembe, na mindegy.

2017. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz pontosan "párkapcsolat" alatt? Mert ha azt, amit sok 15 éves manapság, akkor arra nyilván nem nyitottak a vallásukat gyakorló katolikus lányok 15 évesen...
2017. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2017. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!