Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért csak barát akar lenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csak barát akar lenni minden lány akivel összejövök?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy jól kijövök a korombeli lányokkal én amúgy 22 vagyok jól eltudok beszélgetni velük eddig mindig csak barátság lett és nem lett komolyabb mi az oka?pedig szeretnék már egy komoly kapcsolatot
2017. aug. 16. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Forever alone
2017. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4 lánnyal is volt már ez. :/ Ebből kettő összejött egy sráccal, két randi között. És ezek amúgy normmális lányok voltak. Nem ribik. Értelmesek. Nem véletlenül volt randi is...
2017. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem anno az összes lány barátzónázott. Randin kb. a lányok 90%ával jól elbeszélgettem, de egyikkel sem jutottam el a csókig (nemhogy a párkapcsolatig.)

A gond az volt, hogy CSAK beszélgettem velük- tehat nem volt semmi fizikai érintés, csókkal sem próbálkoztam be.

2017. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat értékelem én próbálkoztam érintéssel közeledni feléjük nem utasitottak el de társaság elött mindig az volt hogy barátok vagyunk megpróbáltam közeledni feléjük elhivni menjünk el kettesbe ide oda el is mentünk mikor kérdezetem el jössz-e az volt a válasz persze haver,barátom és ők igy is gondolták mind rendes visszahuzódó kicsit,kedves rendes lányok nem pláza cicák
2017. aug. 17. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ők is azt hitték hogy te csak barátként közeledsz, vagy pedig valami miatt, hogy is fogalmazzak.. Nem vagy ... hím a szemükben.,. Potenciális barát... Érted.. :/
2017. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!