Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Jóban voltunk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Jóban voltunk, egyszer csak. Valaki segítsen!

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe szerelmes vagyok.

Ez a lány bevallotta amikor megismertem hogy tetszem neki de nem áll készen párkapcsolatra még.

Egyszercsak egyik napról a másikra mintha levegönek nézne..nem szól hozzám stb...de folyamatosan engem néz.

Ráírtam, hogy van-e valami gáz, megbántottam vagy mi..erre azt irta hogy semmi nincs..úgy tett mintha jóba lennénk.



2017. aug. 16. 23:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Amikor mondta h tetszel neki.Akkoriban mennyi időnként találkoztatok és milyen arányban kerested te őt és ő téged, pl. Facebookon van akárhogy?
2017. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Amikor mondta hogy tetszem akkor nagyon sokat beszéltem vele

Napi 5-6 órákat

Talizni csak suliban tudtunk meg mindig hazakisértem

Szóval minden nap találkoztam vele

2017. aug. 17. 23:08
 13/16 A kérdező kommentje:

Hát ez az arány ez azért 100-0 egy százas skálán mert én értem haza mindig hamarabb így mindig én írtam rá..

De személyesen sokszor keresett

2017. aug. 17. 23:10
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Na ez a baj. Nem kellett volna neked írnod mindig. Az a jó ha fele fele arányban keresitek egymást. Mert ha nem írnál neki kételkedne benne h vajon érdekled e és ez az ami miatt vágyakozna rád mert kicsit elérhetetlennwk érezne.Ha bármi lesz a jövőben pár tanácsot fogadj meg! Ne keresd a lányt túl gyakran, úgy csináld h hasonlóan keressétek egymást messengeren. Amikor megismered és megtetszik neked, érezni fogod h te is tetszel e neki,ha igen, akkor már jó helyzetben vagy de innen ésszel kell folytatni: Nem szabad kiadni a jeleket h tetszik neked és nsm szabad túlságosan érdeklődni iránta mert akkor azt érzi h megkaphat könnyen és ez az ami miatt megunhat téged. Ha viszont úgy teszel mintha nem annyira érdekelne- de fontos h ne keresd kevesebbszer mint ő téged mert ha azt érzu h nagyon nem érdekled akkor lehet h hanyagol, na mindegy a lényeg h legyél számára kicsit elérhetetlen,hogy vágyakozzon rád, mert akkor fog beléd szeretni.
2017. aug. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Kicsit elgondolkoztam és igazad van hülye voltam stb..de mostmár aztmondom hogy mindegy

De ezt megfogadom

2017. aug. 18. 00:18
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen , igen az előző válasszolónak igaza van ha állandoan te irsz az nem a legjobb.Pl: ha engem keresne állandoan egy lány az lehet már kezdene idegesíteni hogy folyton irogat nekem , legkönnyebb a válaszokat figyelni hogy te mennyit irtál és ő mennyit, mennyire érdeklődött feléd.
2017. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!