Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A baratnom szerint felejtsem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom szerint felejtsem el. Szerintetek is? Es hanem mit tegyek?

Figyelt kérdés
A történet a következő. Tegnap voltunk iszogarni haverokkal mondjuk zgy igazából csak tegnap usmertem meg oket. A lenyeg az h az elejen minden jo volt kicsit vecsiptem es bagyon jol ereztem nagam. Aztan berúgtam es nagyon csúnyán leégettem magam. .es hat bizony cikt egy fiu aki elott.. nagyon beegtem. Fullra hahtottam ra pedig esku nem szokasom de nagyon látszott rajta h leszar. Szerintetek mut csináljak, hogyan javitsak az elso benyomason? Mar amennyire lehet?

2017. aug. 17. 08:20
 1/6 DollarDog ***** válasza:

Legközelebb a kérdést ne 5 feles, és 6 vadász után tedd fel, és akkor nem lesznek gondok a szöveged elolvasásánál!

Amúgy mi lenne ha facen keresztül felvennéd vele a kapcsolatot és beszélgetnétek? Beszélgetés alatt változhat a rólad kialakitott nézete! Utána jöhet a találka, megint leihatod magad mocsár részegre, csak akkor már a sráccal!

2017. aug. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Csótár A nikó válasza:
Az első benyomás egyszeri és nem megismételhető.Hidd el,ha lenne újrakezdés gomb én is azt nyomiszkálnám folyton.Amikor legközelebb találkoztok,mutasd meg neki a normális,józan énedet.Amúgy nem biztos,hogy a kiszemeltben is olyan mély nyomokat hagyott a részeg éned.Ha alkalom adódik,persze lehet róla beszélni,de ne a szégyen érzése irányítson.
2017. aug. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd én is csináltam már dolgokat részegen, majdnem lefeküdtem egy sráccal is, de ez nem gáz. Részeg voltál. De tényleg az a legjobb ötlet ha inkább Facen beszélgettek egy kicsit mielőtt újra beaod a részeg csajt :D Sok sikert :)
2017. aug. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 DollarDog ***** válasza:
#3 nem megyünk el inni valamit? :D :D :D :D
2017. aug. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor? :D
2017. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 DollarDog ***** válasza:
Szombat? :D de te jösz le! :D nem a kedvencem az utazgatás téma! :D cserébe állom az első kört :D
2017. aug. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!