Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Körülöttem kb mindenkinek van valakie igaz félénk vagyok de nem vagyok az a sarokba húzúdó sem bármikor baráti társaságban vagyok lányokkal hozzám sem szólnak pedig nem vagyok ronda sem igaz nem vagyok túl magas de nem is vagyok törpe ha meg én próbálkozok az kissé szánalmas szokott lenni igazábol nem is barátnőt akarok egyböl csak legalább szóba állna velem egy korombeli lány lehet csak én gondolom túl de mi van ha nem? 17F

#szánalom #balfax vagyok
2017. aug. 17. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Inkább a magyartanárodban.
2017. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sincs senkim, de nem panaszkodok, szerintem csak szimplan mentalisan megkene erositened magad es a beled vetett hitedet :) +probalj laza lenni, ha feszult vagy az latszik rajtad es a probalkozasaid azert tunnek szanalmasnak mert meg te magas sem tudod mit akarsz a beszelgetessel es csak ugy osahanysz valamit szerintem..
2017. aug. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Milyen társaság az, ahol ilyenek? Én is félénk vagyok és magamtól nem kezdeményeznék, de az ilyen fiúkat mindig észre veszem. (Én viszont nem vagyok szép, és hiába, hogy csak baráti szándékkal közelednék, nem szokták hagyni) Magasság meg nem számít, felőlem alacsonyabb is lehetne egy fiú (barátságban pláne, nem mindegy?) de olyannal még nem találkoztam. Nem benned van a hiba szerintem, amíg meg sem ismernek, de már nem adnak esélyt...
2017. aug. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!