Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nagyon ronda fiú vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon ronda fiú vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Utálom hogy habár több mint két éve folyamatosan próbálkozom, sose jön össze a nőkbél mert ronda vagyok. Hogy a genetikai betegségem miatt eddzéssel se kompenzálhatom a ronda fejem, mert nem tudok hízni, a szervezetem nem bírja feldolgozni az ételt. Hogy ilyennek kell maradnom emiatt egész életemre. Utálom hogy olyan miatt nen fog soha senki szeretni amiről sajnos nem tehetek. Nem tudom mit csináljak, úgy érzem csak biológiai selejt vagyok.

19f



2017. aug. 18. 20:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, először is felejtsd el,hogy hogy nézel ki.Ne gondolj rá, teljesen mindegy hisz ez van. Viszont nem minden lánynak a külső számít, ismerek olyan lámyt aki még egész jól is néz ki és nagyon csúnya fiúkkal járt. Csak ismerj meg valakit jobban, kerülj a bizalmába és összemelegedtek:)
2017. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hidd el 1es ezer és egyszer próbálkoztam már de ahogy én nézek ki azt sose tudták tolerálni
2017. aug. 18. 21:03
 3/17 anonim ***** válasza:

Minden relatív,lehet,hogy te is helyes vagy.És nem győzzük hangsúlyozni,a belső is nagyon fontos. Küldhetsz képet privátba,ha gondolod! :)

17/L /tapasztalatok alapján elég ronda/

2017. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Isten őrizz hogy itt én képet küldjek a pofámról :D

És ha helyes lennék nem küldene el két-három éve minden nő folyamatosan a fenébe hogy nem jövök be neki

2017. aug. 18. 21:09
 5/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mégsem vagy annyira csúnya, mint gondolod, ki tudja.

Mindenesetre mindenkinek megvan a saját problémája az életben, én tavaly három hetet voltam kórházban, mert a depresszió eluralkodott rajtam és 59 kilóra fogytam (15 éves, ~180 centi magas fiúként). Nem volt egy leányálom, de elviseltem. Ezt csak azért írtam, hogy tudd, mindenkinek vannak problémái.

Bizonyára majd találsz valakit, ne add fel! Koncentrálj más dolgokra, tanulásra, sportra, hobbikra.

Remélem segítettem.

16/F

2017. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én 180 és fél cm és 61 kg vagyok :(
2017. aug. 18. 21:13
 7/17 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Tudnád, hány elutasításom volt. 10 és 20 közöttre tehető, de lehet, hogy volt több is. (Könnyen megtetszenek más emberek :D)

Állítólag helyes és jófej srác vagyok, mégis 0%-os arányúak a próbálkozásaim. Eddig.

Az az egy lány, aki nálam próbálkozott meg nekem nem tetszett.

2017. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az fontos,hogy milyen típusú lányoknál próbálkozol?
2017. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én mindennap megpróbálkozom LEGALÁBB 10 EMBERNÉL különböző társkeresőkön mégse jön össze SOHA
2017. aug. 18. 21:28
 10/17 A kérdező kommentje:
MINDENFÉLÉNÉL, kövérnél, csúnyánál, idősnél is, mégse jön össze EGYIKKEL se, ennyire ocsmány vagyok
2017. aug. 18. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!