Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda fiu vagyok, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiu vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hogy lehet valaha szereto parja egy ronda, nem kigyurt fiunak?? Aki csunya megdogolhet a nok szemeben a fenebe egyedul? :( probalok jol kinezni regota sportolok meg adok magamra meg minden de ronda maradtam :(

18f



2017. máj. 21. 22:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy ronda. Csak olyan van,hogy önbizalomhiányos. Keress uj kornyezetet es minden jo lesz
2017. máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Uj kornyezetben is undorito leszek
2017. máj. 21. 22:54
 3/30 anonim ***** válasza:
62%

Igen, minden nő egy érzéketlen, felszínes, öntelt p*csa, aki csak a külsőre megy.

Komolyra fordítva a szót, természetesen számít a kinézet, de ha valaki teljesen levesz a lábamról a személyiségével, akkor a külseje nem fog számítani. Nyilván egy helyes srácnak könnyebb párt találni, mint egy csúnyának, de ha elég kitartó vagy, akkor megtalálod majd azt a lányt, akinek a személyiséged annyira tetszeni fog, hogy eltörpül mellette a kinézeted. Egyébként az önbizalom sokat tud segíteni. Legyen egy kis önbizalmad, és máris könnyebb lesz a dolog. Amúgy simán lehet, hogy nem is vagy ronda, csak te látod magad annak. Ha gondolod küldj képet, és mondok véleményt.

2017. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Figyelj. A szépség nem a külsőből jön. Nézz meg egy rendörségi fotósorozatot. Ott mindegyik ugyan olyan "csúnyának" néz ki. Mert nem látszik hogy mi van bent.

De a való életben már a legelején látszik hogy bátor szerény stb. És a lányok az önbizalmat tartják vonzónak. (a lányok nem a bankkártya falók) Csak legyen önbizalmad. Mert ha te sem mondod azt a tükörben hogy hé de jól nézel ki, ha nem lennének heteró még meg is d#gnálak. Akkor ne várd él egy lánytól hogy szeressen.

2017. máj. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Eloben elkuldtek mindig a fenebe neten meg egyszeruen ott hagynak

De persze azert hatudjsk magamnsk hogy jol nezek ki

Tudom hogy ronda moslek vagyok

2017. máj. 21. 23:52
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem, szar ügy.

16F

2017. máj. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%

Nem a rondasággal, hanem a depresszív személyeségeddel van baj.

A nők nem egy pátyolgatni való lelki roncsot, hanem férfit keresnek.

2017. máj. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Ertem mar mindegy ugy latom aki igy szuletik az ugy fog elni mint egy szorny egyedul. Aki ronda azt csak utalni lehet az mar ferfi se lehet mas szemeben mint azt itt le is irtad
2017. máj. 22. 00:04
 9/30 anonim ***** válasza:

Igen ét is át érzem. És én is ebben szenvedtem. De amióta le szarom a kritikákat és úgy vagyok vele hogy magamat úgy sem látom akkor tuti jól nézek ki. És meg tanultam becsülni azt amim van. És máris máshogy néznek rám. Így is van aki mondogatja hogy ocsmány vagyok meg csúnya meg sose lesz barátnőm. Én meg mondom hogy le sz@rom. És a pozitív dolgokat nézem. Nem az határoz meg hogy mit mondanak hanem az hogy az ellenére hogy milyen kritikát kapsz akkor is hogy viseled és hogy megtörhet e.


Ne hagyd hogy meg törjenek.

2017. máj. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%

Itt pazarlom rád az időmet hogy hátha pozitívabban látod a világot. De nem.

Csak azt mondom hogy mindenkiben ott él a gonosz a megtört szenvedő szívtelen énje. De ha a jóra tudsz koncentrálni akkor nem lesz belőled gyilkos aki azt mondja hogy isten és hogy nem fáj semmi de csak a fájdalmaiból él. Ne hagyd hogy ez az éned győzzön.

2017. máj. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!