Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondhatnám el?

Figyelt kérdés

Tavaly tüdőembólia után kiderült, hogy 3 genetikai mutációval születtem. Ha valaha is saját gyermekem lenne, akkor ő biztosan örökölné legalább az egyiket.

Életem végéig gyógyszert kell majd szednem, van pár dolog, amiket nem csinálhatok. De ezeket mégis hogyan közöljem ismerkedés során? 17 éves lány vagyok, még előttem az élet. Nem szeretném, hogy miután bárki is megtudja, elkezdjen sajnálni, vagy más szemmel nézni rám, viszont ez nem egy olyan információ, amit szőnyeg alá lehetne söpörni..



2017. aug. 19. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, hogy ez mennyire veszélyes, milyen tünetei vannak. Ha nagyon minimális, akkor semmi akadály. Ha viszont súlyos, és veszélyes, akkor vwgywtek engem szemétnek, de gyerek nem kellene ilyen nőtől. Vagy megállapodnánk, hogy gyerek nélkül élünk, vagy örökbefogadás, mint hogy egy bocsi. Amegfogalüazésért, de életképtelen gyerek eglsz lletéven szenvedjen, rosszul érezze magát... ha egyszer odáig jutok, hogy gyereket akarok, akkor nyilván szeretnék neki boldog életet biztosítani. Szóval ha nem nagyon súlyos akkor no problem, ha viszont az akkor vagy ne legyen gyerek, vagy örökbefogadás. Ettől még szerelmes lehetek abba a lányba aki ilyen, ha kell gyerek nélkül is leélném az életem valakivel akit igazán szeretek.
2017. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ismét az egyes vagyok. Szóval gyereket te sem akarsz még egyhamar gondolom. Éld az életed, használd ki a fitalaságod, pasizz.. ennek csak a gyerekvállalásnál lesz szerepe. (21F)
2017. aug. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem nem kell feltétlenül elmondani mindenkinek. A hozzád közel állóknak mondd el mindenképpen, de mutasd magad erősnek és azért mondd meg nekik azt is, hogy nem szeretnéd ha sajnálnának..
2017. aug. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Átérzem a helyzeted :/ Én túlméretes pénisz-szindrómában szenvedek, ennek köszönhető, hogy akkora fas* vagyok mindenkivel :/

Amúgy erre nincs jó vagy rossz módszer, elmondod aztán a többi meg a jövő zenéje, hogy elhagy e vagy sem.

18f

2017. aug. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából ez azt jelenti, hogy szólnia kell az orvosoknál, hogy a családban előfordult már ilyen és így alaposabban kifogják vizsgálni valamint egy-egy gyógyszert majd nem használhat. (fogamzásgátlók és bizonyos hatóanyagú fájdalomcsillapítók) A vizsgálatok alapján lehet nem sportolhat majd labdás sportokat illetve küzdősportokat és az ő gyerekénél is ugyan így.
2017. aug. 19. 12:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Szóval, akkor te is ezt a pár dolgot nem csinálhatod? Mármint nem szedhetsz pl fogamzásgátlót és nem focizhatsz, vagy ez pár dolog nálad más?
2017. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, oda kell figyelnem, hogy ne érjen nagyobb ütés a vérhigító miatt, de körülbelül ennyi.
2017. aug. 19. 21:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Így.


Én is elmondtam a páromnak már viszonylag hamar - NEM első randikon, de pár hát után -, hogy öröklődő szarság miatt vszeg soha nem szülhetek, vagy csak alapos genetikai kivizsgálást követően.

Ő elfogadta, csak ezért nem "dobott ki".

2017. aug. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!