Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok olyan korombelieke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan korombelieket akik nem voltak még kapcsolatban?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok és még sosem voltam kapcsolatban. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy eddig hány lánynál próbálkoztam, szerelmes is voltam, de nem lett belőlük semmi. Ebben a korban már egyrészt nekem is kellemetlen lenne egy tapasztaltabb lánnyal összejönni, másrészt a lányoknak is visszataszító lehet, amikor megtudják, hogy még nem volt senkim. Nem nézek ki úgy, mint egy férfimodell, de én nem tartom problémásnak a külsőmet egyáltalán. Egyébként pedig azok a lányok jönnek, be akik a legkevésbé sem vágynak a társaság közepe címre, ami azzal jár, hogy nem keltenek nagy feltűnést, így még nehezebb őket megtalálni. Suliba már nem fogok járni. Heteken belül lesz egy menő munkám, de sajnos ki van csukva, hogy ott találjak valakit.

Ennél jobb már tuti nem lesz a helyzetem csajozás szempontjából, szóval most kéne lépnem valamit, de fogalmam sincs, hogy mit.

Van bárkinek valami tanácsa?


2017. aug. 26. 18:12
 1/5 darlix válasza:
62%
Tinder
2017. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell így rágörcsölni, találni fogsz valakit csak legyél türelmes.:D Egyébként én is olyan fiút keresek, aki visszahúzódóbb, de az itt is ritka. :/ Átérzem a helyzeted.
2017. aug. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%

"Nem nézek ki úgy, mint egy férfimodell"


Akkor szerintem akár fel is akaszhatod magad

2017. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17 szamit? :D
2017. aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmiképp se keseredj el, sokan járnak hasonló cipőben, és nem kell gáznak érezned, hogy szűz vagy, azt csak azok látják annak, akik ismeretlenekkel akárhol összefekszenek. Ha ez vigasztal, lányból valószínűleg több van 21 éves szűz, mint fiúból, tökéletes példa vagyunk rá én, és két barátnőm is, és hidd el, még ha jobban is vonzanak a tapasztaltabb fiúk, nem vetnénk el amiatt, mert még nem volt senkid. Mindig van első alkalom, túl leszel rajta te is, ne izgulj. A lényeg, hogy határozott légy, minden barátnőmtől ezt hallom, és én is így vagyok vele, hogy ha egy fiú határozott, akkor már kb nyert ügye van. Hidd el. Ez a legférfiasabb tulajdonság, és nem az, hogy húsz lánnyal lefeküdtél húsz különböző extrém helyen. :)
2017. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!