Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak annyi lenne, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak annyi lenne, hogy nem merek inkább nem tudom hogyan írjak rá vagy hogyan szólítsak meg egy lányt mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha már neki tudok állni vele beszélni akkor nincs gond de nem tudom hogy mivel kezdjem... :(
2017. szept. 7. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
írj neki valamit "véletlenül", akármit..pl csaa te is 10re jössz? aztán írd hogy bocsi véletlen ide ment stb...aztán vagy annyit mond hogy ok, akkor felejtős az egész, vagy elkezd kérdezgetni hogy mivan
2017. szept. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Megpróbálom segíteni a helyeyírádért bocsi.

Tegyük föl a iskolában van és tetszik egy évfolyamtársad. Megtudod hogy hol végeznek te azelőtt gyors összepakolsz és megpróbálsz minnél hamarabb odaérni. Ha megvagy ott látod. Tegyük fel hogy 3-am vannak mert csajok így szoktak általában. Köszönsz neki és megkérdezed milyen órád volt vagy mi lesz a következő. Meg ilyen alapokat. Aztán ha érdeklődik irántad akkor már sima az ügy. Próbálj a szituációnak megfelelően kérdezni.

2017. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kissaladar válasza:

Szia


Kérjél tőle valamit , nincs-e nálad toll vagy mit tudom én tök mindegy de bármi ürügyet lehet találni

2017. szept. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk mi egyik haverommal fogadtunk és el kellett játszania, hogy megkéri egy random csaj kezét(természetesen komoly arccal és olyan lányét akit nem ismertünk addig még). Meg is tette ezt a lány is nevetett egyet rajta mikor elmondtuk a háttér storyt. Azóta rengeteget beszéltem azzal a lánnyal és rettentően beleszerettem...mondjuk ő csak barátként tekint rám...Úgyhogy ha jöbb ötleted nincs valakivel kéresd meg a kezét.
2017. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek ment a zöld :)
2017. szept. 10. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!