Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Körülöttem az összes barátnőmn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülöttem az összes barátnőmnek van barátja és nekem nincs miért? 😞

Figyelt kérdés
Jó igen, sokat mondják, hogy az én koromban még nem kell, de nagyon zavar, hogy nekem nincs... Pedig sokan mondják, hogy aranyos vagyok, lehet azért mert picit ducibb vagyok? 😞 Pedig azt hittem a belső számít, szerintetek mi a baj??? 14L

2017. szept. 9. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Számít a belső is, mert hát olyan lánnyal sem jönnék össze aki szép de rohadtul unszimpatikus. Viszont valamilyen szinten a külső is számít mivel az is fontos hogy tudjak vonzódni az illetőhöz. És nem tudom nálad mit jelent a "picit ducibb vagyok", de ez szerintem nem kizáró ok :)
2017. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Mai világban a külső számít, lehetsz akármilyen aranyos, rendes lány. Engem is mindenki annak mond, mégis nehéz az ismerkedés, hogy nem vagyok 40 kiló. Szóval megértelek :) De tényleg ne keseredj el, lesz olyan fiú, akinek tetszel majd, csak várni kell rá.
2017. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt, szinte minden barátomnak volt valakije, nekem meg senki. És ez rosszul esett, viszont nem rég lett valakim, és jól megvagyunk.


Szóval röviden:

Próbáld kigondolni, hogy van-e valaki akit szeretsz, és az a személy viszonozná. Ha van: az ajtó nyitva áll.


"azért mert picit ducibb vagyok"

-Ez attól függ, hogy mit jelent a "picit" szó, de őszintén ha átlagos, vagy kicsit teltkarcsú a lány, nekem bejön mindkettő. (Félre értést elkerülve: fiú vagyok) -Remélem tudtam valamit segíteni.

2017. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A picit duci azt jelenti hogy van rajtad 30 kiló súlyfelesleg.
2017. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudjuk megmondani, hogy mi lehet az oka annak, hogy nincs, mivel nem ismerünk téged. De ha ez megnyugtat, én lassan 17 éves létemre még egy fiút sem öleltem meg soha, és most a családtagokat nem számítom bele. Lehet, hogy pusztán a korosból adódik az, hogy még nem keltetted fel senki érdeklődését, mivel nem mindenki egyformán érik és lehet, hogy téged még nem tartanak elég "nőiesnek", elég érettnek. Remélem ezzel nem bántalak meg. Szóval, egyelőre ne görcsölj emiatt, úgyis meg fogod találni a párodat előbb-utóbb. Nem hiszem, hogy bármi gond lenne veled. :)
2017. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*korodból
2017. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Istenem... Es ha nekik van baratjuk akkor mi van? Tobbek nalad?Nem! Majd jonni fog egy fiu aki tetszeni fog es o ezt viszonozza feled es vele majd osszejossz. Nem kell semmit eroltetni vagy surgetni. Azert meg vegkepp ne jarj senkivel csak h legyen valaki.
2017. szept. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én meg 43 kiló vagyok és ugyanúgy nem érdeklek senkit:/
2017. szept. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ocsmány vagy, vagy duci, akkor nyilván nem fogsz kelleni olyan fiúknak, akikről álmodozol.
2017. szept. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!